İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google neden bize EFT seceneği koymuyor.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bize neden eft seceneği koymuyor acaba gelirle ilgili bir şey mi mesela benim gelir 30 dolar civarı acaba gelirim az olduğu için mi koymadı. panelinde eft olnalara sesleniyorum aranızda geliri 30 civarı olan var mı. yoksa daha mı fazla...

K

Kerasus

Misafir
Gelirle ilgisi yok, bu bir test süreci, kısıtlı sayıda webmaster ile EFT Turkiye sistemi test edilecek ve kısa bir süre sonra diğer webmasterlarda panelinde bu seçeneği görecek.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşında dediği gibi sistem su an test aşamasında ve eft seceneği herkeste gorunmuyodur zamanla herkeste bu secenek gorunecektir

saygılar

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet test aşamasında şu an.. sanırım şöyle bir durum var.. ilk çıktığı gün hesap numarası girenlerin panelinde eft seçenekleri duruyor fakat girmeyenlerinki kaldırılmış durumda.

portaria

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carpediem' Alıntı:
ewet test aşamasında şu an.. sanırım şöyle bir durum var.. ilk çıktığı gün hesap numarası girenlerin panelinde eft seçenekleri duruyor fakat girmeyenlerinki kaldırılmış durumda.

Evet doğru söylüyor bende görür görmez hemen banka bilgilerimi girdim eft seçeneği duruyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar acele etmeyin derin türkiyey ilk ödemeleri yaptıalrmı o zmana herkesin olucak bence

bu ilk ödemeler bence test amaçlı sınırlı kişide var zaten eft.. 1 yıl beklediniz.. 1 ayda bekleyina rtık. sabır biraz..

sonuçta eft de alsan cekte alsan artık parayı hemen alıyorsun.. cekler artı 1-2 günd ebozuluyor..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkeste eft görunecek elbet deneme olarak 1 gun bıraktılar nasıl olsa bı kaç webmaster girecek bılgılerını ustlerınde deneme yapalım sorunsuz ise turkiyeye devam ilk girenler kobaymı oluyor acaba.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5