İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google neden bunu diyor ki?

K

kilislim

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

Aranızda google den banlanan warmı hiç? Google den banlanınca hesabınıza erişmek istediğinizde ne gibi bir uyarı alıyorsunuz?

Ben google adsense hesabıma girmek istediğimde

Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

uyarısı alıyorum, ve herhangi bir e-mail de gelmedi neden olabilir açıklama yaparmısınız lütfen

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
banlanma nedeni olarak düşünüyorum.Aksi takdirde sizi maille uyarıyorlardı.Sitelerinizde reklam kodunuza bakın.Görünüyorsa, banlanmamış olablirsiniz.Görünmüyorsa büyük ihtimalle banlanmışsınızdır.GErçi banlandıkdan 24 saat sonrasındada kodlarınız sitenizde aktif olabiliyor.

K

kilislim

Misafir
banlanma nedeni olarak düşünüyorum.Aksi takdirde sizi maille uyarıyorlardı.Sitelerinizde reklam kodunuza bakın.Görünüyorsa, banlanmamış olablirsiniz.Görünmüyorsa büyük ihtimalle banlanmışsınızdır.GErçi banlandıkdan 24 saat sonrasındada kodlarınız sitenizde aktif olabiliyor.

Şu anda aktif reklamlar görünüyor, bakalım sabaha kadar bekleyeceğim inşallah banlanmamışımdır sebepsiz yere banlama nedenlerini anlamıyorum..

okdr insan yazıyodu banlandım diye üzülüyordum inşallah banada böyle birşey olmaz diyordum :( banlandıysam çok kötü olur :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaşlarında dediği gibi banlanmışsınız. geçmiş olsun

K

kilislim

Misafir
sağolun, reklamları da kaldıralım o zaman anlamı kalmıyor tşk arkadaşlar

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsense üye olmamala bu foruma üye olma sürelerim nerdeyse aynı. ilk zamanlarda bilmeden hilede yapmıştım kendi reklamıma tıklıyordum ara sıra. ama sanki o zamanlar ban olayı yoktu. yada ben bilmiyordum. yada o zamanlar iyiki banlanmamışım :) şuanda hile kesinlikle yapmıyorum ve hiç bir sorunum yok, umarımda olmaz. sanırım bu banlanma işi birazda şansla alakalı, kötü şans :)

S

SupRAdyN

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

Aranızda google den banlanan warmı hiç? Google den banlanınca hesabınıza erişmek istediğinizde ne gibi bir uyarı alıyorsunuz?

Ben google adsense hesabıma girmek istediğimde

Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

uyarısı alıyorum, ve herhangi bir e-mail de gelmedi neden olabilir açıklama yaparmısınız lütfen
Gecmiş olsun temizlik zamanı bugunler ödeme gunu yaklasınca kontrolden geciyo bende dun banladndım.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun ne diyelim...Bakalım önümüzdeki günlerde daha kimler buraya bunu yazacak...Aslında bu dönem geçene kadar durumunu kritik görenler reklamları siteden kaldırabilir...

msemocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google dünyanın tekeli Ağzı var konuşu umarım banlanmamışsındır senin adına üzüldim.Hile yapmadan banlananlara hakikatten üzülüyorum.

Ama niçin banlandın siteni kodların yerleşimini görmek isterdim sakıncası yoksa site adresini yazarmısın..

Buldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakin sitenin adresini verme arkadasim

Arkadas cok büyük hirsizdir. Sitenin adresini veripte seninkisinide aynisini kopyalamasin.sitesi Ve benim site sanalalan.com

Google dünyanın tekeli Ağzı var konuşu umarım banlanmamışsındır senin adına üzüldim.Hile yapmadan banlananlara hakikatten üzülüyorum.

Ama niçin banlandın siteni kodların yerleşimini görmek isterdim sakıncası yoksa site adresini yazarmısın..

Buldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptler degil

Aylarca arastirip buldugum kategorilerin aynisini hemde tam olarak kendi sitesine gecirmis

K

kilislim

Misafir
Sağolun arkadaslar, sebepsiz banlanmak acayip zoruma gidiyor artık hevesimde kalmadı siteyide satarım herhalde :( ..

adresim bu http://www.forumgil.com aaama reklamları kaldırdım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5