İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ödeme

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
24.Eki.2005 Ödeme işlemde

ne zaman onaylanacak bu ödeme herkes ödemem onaylandı diyor benimki hala işlemde ?? Hile için mi araştırıyorlar ne iştir ? Tıklama başına 0.01 veriyorlar bi de ödemeyi bekletiyorlar.. :mad:

71 1 1,4% USD 0,19 USD 0,01

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
benimde aynı panik yapmaya gerek yok.. elbet öderler!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde yazdıysa öderler merak etmeyin...

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hele şükür ödeme yazıyor :p 10 dk önce ödeme işlemde yazıyordu şimdi ödeme yazıyor :D

G

geyik.net

Misafir
bilmeyenler için söyleyeyim ayın 23 ü yada 24 ünde ödeme işlemde yaziyorlar. eğer $ istediyseniz 27 sinde saat 17.45 de ÖDEME olarak gözüküyor. TRY olarak istediyseniz de bi kaç saat gecikmeyle ÖDEME olarak gözüküyor. yani 23ünden sonra hergün bakmaya gerek yok :D 27 sinde baksanız yeter... :D:D

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geyik.net' Alıntı:
bilmeyenler için söyleyeyim ayın 23 ü yada 24 ünde ödeme işlemde yaziyorlar. eğer $ istediyseniz 27 sinde saat 17.45 de ÖDEME olarak gözüküyor. TRY olarak istediyseniz de bi kaç saat gecikmeyle ÖDEME olarak gözüküyor. yani 23ünden sonra hergün bakmaya gerek yok :D 27 sinde baksanız yeter... :D:D

bende ödeme işlemde 23'ünde gözüktü, ödeme ise bugün yani 29'unda ;)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çek geldi normal posta ile hemde :)
nasıl oldu analmadım ortak almanyada onun hesabı kullanıyorudum geldi az önce
abi çek geldi dedi şaşırdım.daha türkiye ye express ler gelmeden normal posta geldi :)

G

guajira

Misafir
Valla helal olsun. Bizim çekler hala bekliyor ingilterede.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bi çek de bekliyor.Allahın sevgili kuluymuşum :) nasıl geldi hala anlamadım ya.bi de 1-2 gunde bozarlar şimdi bankada :p

G

geyik.net

Misafir
artık google amca bişiler yapıyor. hersey eskisine göre daha hızlı işlemiyor mu? PIN ler için 50 60 gün beklemeler bitti 1 ayda geliyor artık. çekler uzun zamanda bozuluyordu artık daha kısa sürede... EFT ye geçecek google az kaldı... O zaman her sey daha hızlı olacak... PAYPAL sistemi gibi bir sistem üzerinde çalışıyorlar diye biliyorum. Belkide öyle bir şekilde alırız ödemeleri. Ama bilmiyorum doğrumudur. Doğruysa iyi olur DEBIT karttan çekeriz ;)

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sıkmayın canınızı benimde gecen ay oldu ama ödediler

D

dnturkey

Misafir
Google yakında banka açacak :) GoogleBank Artık Google Adsense si Google Bank a otomatik ödeme talimatı veririz. Google CC ile rahat rahat harcarız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5