İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ofisleri; İstanbul-Türkiye

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes tarafından en çok merak edilen ofislerden bir tanesi elbette Google Türkiye Ofisi… oogle Türkiye Ofisi, 2012 Nisan ayında Tekfen Towers‘ta ki yeni adresine tam anlamıyla taşındı. Bir Amerika ofisi kadar imkanlar olmasa da Google’nin çalışanlarına ne kadar değer verdiğini videoyu izleyerek görebilirsiniz. Birçok webmaster arkadaşın hayallerini süsleyen ve çalışmak isteyeceği Google Türkiye ofisinin videosunu sizler için yayınlıyoruz. Webrazzi Tv’nin tanıtımıyla işte Google Türkiye Ofisi;

Kaynak Video: http://www.teknocity.net/google-turkiye-ofisi/

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu tip ofisleri gorunce ve bakin bu da var bu da var, masaj koltugumuz da var oyun konsolu da var anlattiklarinda sadece gulumsuyorum. Bu tip sirketlerde tutunmak icin gunde 12 saat calisip nefes alacak geceniz/gunduzunuz haftasonunuz kalmadiginda bunlarin pek anlami olmadigini ve sadece goze hos gorunsun diye kondugunu anliyorsunuz.

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip ofisleri gorunce ve bakin bu da var bu da var, masaj koltugumuz da var oyun konsolu da var anlattiklarinda sadece gulumsuyorum. Bu tip sirketlerde tutunmak icin gunde 12 saat calisip nefes alacak geceniz/gunduzunuz haftasonunuz kalmadiginda bunlarin pek anlami olmadigini ve sadece goze hos gorunsun diye kondugunu anliyorsunuz.

Google için bilemem ama yemeksepeti bu tip ofislerde ciddi manada gösterişten ziyade çalışanın huzurlu bir ortam yakalaması için yapılmış bir yer

DopDoLuYuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim çok merak ettiğim bir şeydi gördüm. Bende çalışmak istiyorum orda :)

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim çok merak ettiğim bir şeydi gördüm. Bende çalışmak istiyorum orda :)

Umarım birgün çalışırsınız hocam. Geçenlerde Arap yemek sepetini kurdu adamlar :)

Paraları var adamların çalışıyorlar. Bizlerin üzerinden kazandıkları paralar ile office :)

Adamlar girişimcilik yaptılar hocam herkes birbiri üzerinden para kazanıyor ama bu kadar kazanmalarının sebebi farklı olanı ön plana çıkarmaları...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5