• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google One kullanıma sunuldu! Fiyatlar

Sohbete

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
11
Reaksiyon
0
Puanları
0
Şube
antalya
54 Aydır Üye
Google'ın yeni bulut hizmeti olan Google One, hizmete girdi. Önce Android cihazlar için kullanıma sunulan Google One, Google Drive'ın yeni yüzü olarak da düşünülebilir. Peki Google One ile neler yapabileceksiniz, kullanım bedeli ne olacak?
google drive yeni ismi google one ile karşınızda... Google'a bağlı online depolama alanınız artık Google One adıyla hizmetinizde olacak. Kullanıcılar diledikleri gibi müzik, film, görüntü ne varsa yine eskiden olduğu gibi Google One üzerinden verilerini saklayabilecek.

Elbette Google One'ı kullanmanın her zaman olduğu gibi kullanıcılara yine bir bedeli olacak.

Google One'ın Türkiye kullanım fiyatları şu şekilde:

Google One hizmetinin 15 GB‘lık sürümü ücretsiz, 100 GB sürümü aylık 5,79 TL ve 200 GB’lık sürüm ise 11,59 TL fiyat etiketine sahip. 2 TB için 28,99 TL, 10 TB için 289,99 TL, 20 TB için 579,99 TL ve 30 TB için 869,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Google One, henüz iOS cihazlara gelmedi ve Android platformlarda kullanılabiliyor. Ancak bu ay içinde Google One'ın iOS için de yayınlanması bekleniyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst