İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Organik Hitleri yükseltmek için

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar,

Google Organik Hitlerini yükseltmek için reklam vermeyi düsünüyorum. Ama öncelikle bunun Google arama motorlarindan gelen hitlerin cogalacagi anlamina geliyor mu? Yoksa sitenin pr almasina mi daha çok kattida bulunuyor? (benim için pr önemli degil)

Benim niyetim ise sitenin hittini cogaltmak. Bunun için acaba hangisini tavsiye edersiniz?

Google Adwords reklami veya diger adwords programlari,
Link satin almayi hitti yüksek sitelerden, facebook sayfasina reklam yerlestirmesi,
yoksa tanitim yazisi vermek mi mantikli olur?

(Web sitesi ise genel içerik, özgün makale yaziliyor. Ziyaretçiyi yükseltmek.. )

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kardeş özgün makalelerini google da en çok aranan konulardan yaparsan zaten ziyaretçin organik olucaktır. Adwords te kullanırsan eğer işin kremasını yersin

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Depresen ben yurt disindayim hangi konularin güncel oldugunu bilemiyorum ki, keske onu bilsem sorun kalkabilir..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yurt dışında olman bişeyi değiştirmez ki, biraz tv izlesen biraz teknoloji dergileri karıştırsan zaten bi sürü kaynak çıkar sana

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeş özgün makalelerini google da en çok aranan konulardan yaparsan zaten ziyaretçin organik olucaktır. Adwords te kullanırsan eğer işin kremasını yersin

kardeş ya bn pek bilmiyorum bu adwords'ün yararlarını nasıl bi yararı olur ne yönden ? Bu yararı nasıl sağlıyor ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dostum adwords demek, kelime odaklı olarak, sitene senin istediğin ziyaretçiyi çekmek demektir.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Google organik hit adwords reklamları ile çoğalmaz. Pr'yede bir katkısı olduğunu sanmıyorum.

Adwords reklamları ile site kaliteli ise direk giriş çoğalır.

Genel içerik için güncel konular ve yakın gelecekte olacak olaylar hakkında şimdiden yazılar yazmak en iyi yöntem olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5