İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google özel arama yazısını sildim sorun olurmu acaba?

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2iQDg.png

Sitemde bulunan Google özel arama kutusuna bağlı özel arama yazısını sildim sitemde adsense reklamları var ve google özel arama danda adsense kazancım var acaba bu açıdan yazıyı sildiğim için sorun olurmu?

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun yaşatır google çünkü hangi arama motorunu kullandığı hiç bi yerde belli değil sitenin en altına yazsan bile "Site içeriğimizde ki arama motoru Google tarafından sağlanmaktadır" diye belki bi sorun olmaz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google bu aralar ota bota adsense banlıyor, amerikayı tekrar keşfetmene gere yok bence, canın sıkılmasın sonra

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Text reklamların kenarındaki logonun gözükmemesine kızıyor, buna da farklı tepki vereceğini sanmam.

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler arkadaşlar bu değerli yorumlarınız için google özel arama yazısını aynen ekledim ne olur ne olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5