İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Google Page Rank Link Değişimi" Kural Koyulsa???

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese hayirli bayarmlar dilerim...

Google Page Rank Link Değişimi bölümünde sürekli yasanan bir durum ve ben kendi adima bundan rahatsizlik duyuyorum. V

Vatandas link degisimi diye konu aciyor su kodlari ekleyin vesayre sonra cekip gidiyor konuya bir daha cevap yazma nezaketinde bile bulunmuyor. Bizler ise hamallik yaptigimizla kaliyoruz.

Yok bu link degistirme olayi yanlis bisey ise yada ne bileyim gereksiz birsey ise neden böyle bir bölüm acildi?

Yönetici arkadaslardan bu bölüm icin bir sablon ve kural konusu hazirlayip sabit yapmalarini rica ediyorum. Örnegin konu acan kisinin linki eklendiginde en gec 2 gün icerisinde o kiside eklersin yada eklemesin olumlu yada olumsuz bir cevap yazsin.Kurallara uymayan kisilerede bölüme girme yasagi vesayre cezalar verilebilir. Yada altarnatif fikirler bulunabilir. Ama o bölümde bu sorun yüzünden bir sürü arkadasin magdur olduguna tanik oldum.

Konuya gerekli hassasiyetin gösterilecegini umuyorum...

Selamlar

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle katılıyorum arkdaşlar konuyu açıp bi daha online olsa bile uğramıyorlar hatta pm atıp konuyu hatırlattığım oluyor buna rağmen ilgilenmiyorlar ..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle konuların tarafıma bildirilmesi sonucu önce uyarı niteliğinde 1 hafta daha sonra ise sürekli ban öngörüyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5