İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Pagerak Güncellemesi Bu Hafta mı..

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Kullanıcılar, Duyularıma göre PR güncellemesi Ocak ayının ilk Haftasıymış Doğrumu diye Sizede söylemek istedim..:)

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Önümüzdeki 10 gün içerisinde bekleniyor; fakat her zaman ki gibi net bir bilgi yok.

Dream Prince

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son güncellemede çöp sitelerim pr almıştı bundada iyi birşeyler bekliyorum.

Seomple.Com

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Net bir tarih kimse veremez. Fakat güncelleme öncesinde yaşanan olaylar son bir haftadır yaşanmaya başladı. Fakat dediğim gibi netlik söz konusu olamaz.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Güncelleme tarihi yada ayları yoktur. Neredeyse hemen hemen her gün pagerank güncellemesi olmaktadır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
- - - -Güncellendi - - - - - -

Şubat Yazacağıma Ocak Yazmışım:D oda iyi desene :)) 1 ay varmış arada dua et harizan aralık demedim:D kasım da diyebilirdim:D

Bizi büyük bir yükten kurtardınız o zaman:)

Google'ın ne zaman güncelleme yapacağını kestirmek zor. Fakat eldeki veriler, önümüzdeki hafta yapılacağını gösteriyor. Hit sayılarındaki, index hızındaki ani değişimler, güncellemenin habercisi. Net bir tarih vermek zor olsa da, kişisel görüşüm 4-6 şubat arası olacağı yönünde.

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizi büyük bir yükten kurtardınız o zaman:)

Google'ın ne zaman güncelleme yapacağını kestirmek zor. Fakat eldeki veriler, önümüzdeki hafta yapılacağını gösteriyor. Hit sayılarındaki, index hızındaki ani değişimler, güncellemenin habercisi. Net bir tarih vermek zor olsa da, kişisel görüşüm 4-6 şubat arası olacağı yönünde.

:D eyvallah hocam hem fikir alışverişi hemde gırgır, şamata güzel oluyor umarım rahatsız olmuyorsunuz.. :D

meso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şubatın en geç 2 ci haftası yapılacaktır.. Ben sizlere kesin tarih verdim 2 ci haftası yapılmazsa bu konu altına beni karalarsınız.:D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Vay be... Ben bu işi biliyorum:)

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

meso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gunu gunune tahmin yapacak biisi söylermisin ben iyi söyledim dedigim gibi 2 ci haftaya yakın oldu:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5