İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google PageRank Hk.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Web sitemin ( www.Muhabbetbagi.com ) ilk PageRank güncellemesi yapıldığından beri PR 2 görünüyordu 3-4 gün önce Gelecek PageRank'a baktığımda da PR4 görünüyordu. 2 Gündür PageRank'ım 0 gelecek PageRank bile 0 görünüyor.

Sandbox olayını tam anlamıyla bilmiyorum ama sitemin Sandbox'a girdiğini zannetmiyorum Google'da Muhabbet diye aratınca 3. sayfada www.Muhabbetbagi.com diye aratıncada çıkıyor.

Bunun nedeni ne olabilir sizce arkadaşlar?
Tamda yeni tasarımı yapıyordum ya olacak işmi :)

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncelleme esnasında çoğu sitem önce pr0 olmuştur hep.. endişelenme ;)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Simdiye kadar yaptigim sitelerimde asla ama asla pr düsüklügü yasmadim. Hele hele 0 a düsmek gibi bir ihtimali bile olmadi. Sen optimizasyon bir hata yapmis olmayasin? Muhakkak gözünden kacan ir yer vardir.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ocak güncellemesinde mesela 1 günlük pr0 göstermişti toolbar.. kastettiğim haftalarca süren bir pr0 değil, öyle olursa zaten pr gerçekten 0 olmuş demektir..
bu her güncellenen sitede olacak diye bir kaide de yok çünkü direk yeni pr'nin görüntülendiği sitelerim de oldu..

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence google backlink güncellemesi yaptigi icin agirligi oraya verdi , bu durumda PR iniz gözükmeyebilir veya eski degerler gözükebilir. Bu PR güncellemesine isaret olmadigi gibi telasa kapilmak icin neden degildir.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafam çok karıştı valla biraz önce bir siteden baktım Gelecek PageRank 5 görünüyordu toolbar'da ise 0 görünüyor :) 1 aya kadar netleşir heralde hadi hayırlısı :)

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=www.Muhabbetbagi.com&meta=
siteniz Sandbox da degil olsa üst kısımdan sizden başka bir domain bulunurdu.
PR güncellemelerinde bu tür problemler çıkabiliyor Nisan 15 gibi herşey belli olur kanısındayım.

Evt hocam bende ondan bir anlam veremiyorum zaten :) Yanlız arada www.Muhabbetbagi.com diye arattığımda link verenlerin siteleri yer alıyor en üstte neyseki düzelttim inş. bidaha girmez Sandbox'a yeni tasarım yaptım bi güncellensin belki PR'de kendine gelir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5