İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GOOGLE paramı ödeyemiyor

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
2005 Haziran dan bu yana google da param 100 Dolar oldu ama paramı vermiyor google PIN falan yolladı posta ile onu girdim sanırım google ın durumu kötü istemesemmi acaba ödeyebilirmi paramı sizleri düşündüğüm için arkadaşlar yoksa çekerim paramı sizi banlamasın :D:D

Ya gerçekten nasıl alırım paramı...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle pini gireceksin.

sonra eft seçeneği ile hesabına ufak bi miktar para yollayacaklar onu onaylayacaksın

daha sonra ay sonu paran hesabında...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 senede 100 $ kazandın diye Google bunun paraya ihtiyaçı yok spor olsun diye yapıyor demiş, 100 doları göndermekten vazgeçmiş beni aradılar da söylediler :p

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırak donate olsun google a ihtiyacın yoksa :p belkı bı garıbanı gıydırırler paranla bu arada arkadas herseyı anlatmıs

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm google batiyor bak demiştim size. aha artık paralarımızı odemiyor buda bitti :p yahoo falan mı kullansak :)

umarım o para 1 ay önceki hesabında gorunuyordur yoksa 1-1.5 ay daha beklersin.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hesabında bır yanlışlık yapmış olmayasın bugune kadar 20 sınde banlanan onlarca kişi odeme almışken senın almaman google ıle alakalı değildir bence

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:) Ya valla sanırım ödemeniz halen bekletilmektedir deniyor neden bekletiyor valla acil cvp verin çekerim paramın hepsini bakın he :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google resmini görmüştür baktı karizma bir kardeş dedi bunda para çok gözlükler bile 750 $:)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstad şaka maka ya valla nasıl alırım paramı :S Hayırda kullanıcaz inşallah ..

Mk++ google'a Donate et demişsin arkadaşım :D google bana donate etsin

Paran eğer pin'i girdiysen ve banka hesabına ufak bir ödeme daha önce aldıysan tanımlama için ilk ödeme döneminde hesabına geçecektir heyecan yapma:)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya valla sanırım ödemeniz halen bekletilmektedir deniyor neden bekletiyor valla acil cvp verin çekerim paramın hepsini bakın he :D

odemeleriniz bekletilmektedir diye kırmızılı bi yazı yazıyorsa :p tıkla ona odemelerinizin bekletilmemesi için yapmanı gereken eylem yazar ona tıkla oradan güzelce yönlendiriyor seni adım adım onları yapıyorsun ödeme bekliyorsun
ödemeyi alırsanda hediye bekliyoruz senden :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
odemeleriniz bekletilmektedir diye kırmızılı bi yazı yazıyorsa tıkla ona odemelerinizin bekletilmemesi için yapmanı gereken eylem yazar ona tıkla oradan güzelce yönlendiriyor seni adım adım onları yapıyorsun ödeme bekliyorsun
ödemeyi alırsanda hediye bekliyoruz senden

:D Tamam yapcam valla hiççç özelden msj falan atmayın arkadaşlar ödememi alıcam sizi düşünemem :D google iflas falan ederse benden bilmeyin. Bak ya halen özelden msj geliyor alma diye parayı :p

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben google yerinde olsam ikramiye bile verirdim 2 senelik azmin hatrına :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kötü bişey dediysem google banlasın :)

yani beni, seni değil :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azimle işeyen betonu delermiş :)) tebrikler. paranı vermesse grev yap. googlenin istanbuldaki şubesine git eylem yap. google kat katını verir o zaman :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
azimle işeyen betonu delermiş tebrikler. paranı vermesse grev yap. googlenin istanbuldaki şubesine git eylem yap. google kat katını verir o zaman

:D vericez dediler şu an için o kadar büyük parayı ödeyemiyorlarmış birde google ı çok sarsacağı için lütfen heryerde söylemeyin kötü reklam olmasın dediler tamam beni konuşturmayın daha :D

Forum53.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla pin vergi bilgileri falan girince kendileri yolluyolar ben aldım mesela

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5