İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google referer gelirleri

J

jumana

Misafir
S.a Arkadaşlar benim refererimden adsenseye 2 kişi üye oldu birisi 100 doları geçti ama hala bana bişi yansımadı ne zaman bana bir faydası olur aceba.

Not:100 doları geçen pini girilmedi ödeme almadı.

M

millionkurt

Misafir
benim hesabımda 300 e yakın üye var ve artıyor.. Ancak aylardır ne hikmetse hiç geri dönüş olmadı.. Burada geri dönüş olan birileri varmı?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pin girilince size 100$ geçecek. ödeme zamanında o kişi ödeme alırsa şayet kural ihlalınden falan atılmazsa sizde extradan 100$ alırsınız.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkadaşlar benim refererimden adsenseye 2 kişi üye oldu birisi 100 doları geçti ama hala bana bişi yansımadı ne zaman bana bir faydası olur aceba.

Not:100 doları geçen pini girilmedi ödeme almadı.

İlgili kimse PIN kodunu girdiyse (ödeme alsada almasada) hesabı 100 usd olduğu gün sizin hesabınıza geçer (Tecrübe ile sabittir)
PIN kodunu girmeden 100 usd yi geçtiyse PIN kodunu girdiği gün 100 usd yi alırsınız. Google kesinlikle yamuk yapmaz: Sağlam bir firmadır :)

Saygılarımla

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok iyi Ya... ozaman ben Refeer işine Gireyim :D
....
Bir Soru Daha...
benim 2 Accountum Olsa Biri Diğerinin Refeeri ...
En Hiti Bol Ve Adsense Geliri İyi Siteme Refeer Kodlarını Koysam Toplam 200 dolar Almış Olurum Değil mi ?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varolan hesabınıza referer koyup oradan kaydolan her kayıt başına 100 usd
yani bu durumda yayındaki hesap + 2 hesap daha olmalı 200 usd alman için
sonraki iki hesabın da ref ile kayıtlı olmalı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ancak 3 ay gibi bir dilimde 100 $'a ulaşması gibi bir ön koşulu vardı bu işin, yanlış hatırlamıyorsam

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam emin değilim ama 180gün olması lazım.
Tam olarak gününe bakmak isteyenler.
Adsense kurulumundan adsense tavsiye kodunu oluşturmaya başladığında yazıyor.Şuan dışardayım yoksa hemen bakardım.

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demişler ki;

Önceden Google AdSense'e kayıt olmamış bir yayıncı bir hesap yaratıp, kayıttan sonraki 180 gün içerisinde en az USD 100,00 kazanırsa, bu bir Google AdSense tavsiyesi sayılır. Tavsiye edilen yayımcının tavsiye sayılabilmesi için ödeme alabilir durumda olması gerekir.

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde ref. kullanıcılardan para kazanan bir iki arkadasim var, paralar odeniyor. hakkınla kazanıyorsan google paranı icerde bırakmaz.
iyi calismalar (;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5