İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google reklamı sayfamda goruntulenemiyor

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'nin icerik reklamını (metin - 728*90) sayfama koyuyorum. Ancak koydugum yerde, "Bu sayfayı görme yetkiniz yok" yazısı çıkıyor. Neden olabilir?

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyelik onaylanalı epeyce oldu; ve reklamı siteye yeni koyuyorum. Yani ilk defa kullanacağım. Ne yapmam gerekir?

M

Metalirik

Misafir
Geçersiz tıklama yaptığına dair mail aldınmı?
Almadı isen ve/veya banlanmadıgını düşünüyorsan google ile iletişime geç..
Sanırım ki banlanmış olabilirsin, ama gened emin olamayız

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel hizmet reklamlarını kapadıysan yani URL olarak bir yere bağladıysan ve URL olarak sayfada Bu sayfayı görme yetkiniz yok diye bir mesaj alıyorsan haliyle bu da reklamlara yansıyacaktır..

R

ReaL

Misafir
bende çok uzun süre önmce üye olmuştum sonra koydum seninki gibi oldu.. mail attım dediler uzun süre reklamı koymadığınız için banlanmışsınız.. sonra açıldı tabi.. mail atmanı öneririrm..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde öyle olmuştu. uzun yazışmaların ardından zorda olsa açtılar. sana tavsiyem google-tr ile yazışma. direk ingilizce yazış, ben öyle yaptım. yoksa ilgilenmiyorlar....

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ye mail attım, "Reklam konulduktan sonra 48 saat içinde görüntülenir." dediler. Ve bugun reklamlar goruntulenmeye başladı. Cevaplar için teşekkür herkese.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5