İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamları Değer Kazanacak .....

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HAAAAAYYYYDİİİİNNNNNNNNNN..ADSENSECİİLERR..

GOOGLE TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜNE ÇAĞRI YAPALIM,ADSENSE İÇİN TÜRKİYE
'YE EFT İÇİN ÇALIŞMALARINA BAŞLASIN.....

Google artık Türkiye Genel Müdürünü atadığına göre Türk reklamlarına ağırlık verecek gibi...aşağıdaki haberden bu anlaşılıyor...Bu da reklam verenlerin artacağı anlamına dolaysıyla Türk webmasterleri için tıklama kazançlarının artacağı anlamına geliyor bence....
GOOGLE TÜRKİYE'YE DEĞER(TABİ MENFAATİ İCABI..)VERMEYE BAŞLADI..
Bence şimdiden adsenseciler olarak bir araya gelip YENİ GOOGLE TÜRKİYE MÜDÜRÜ EREM KARABEY'İ SIKIŞTIRALIM..TÜRKİYE'YE DE EFT İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLASIN...BİZCE BAYAĞI PUAN KAZANIR HELE BİZİM GÖZÜMÜZDE....

YENİ MÜDÜRLE İLGİLİ HABER:
"Yeni kurulmakta olan Google Türkiye operasyonunun başına Google Türkiye Ülke Müdürü sıfatı ile Erem Karabey atandı. Karabey, daha önce hizmet verdiği Siemens Mobile ve Bertelsmann gibi firmalardaki yönetim ve pazarlama konusundaki deneyimlerini Google Türkiye için kullanacak. Google’ın, yerel kullanıcı ve reklam verenleri en iyi ürün ve hizmetlerle buluşturmak amacıyla başlattığı Avrupa yatırım programı çerçevesinde gerçekleştirilen atamanın ardından Google Türkiye Ülke Müdürü Erem Karabey, “Heyecanımızı, birlikte çalışmak istediğimiz yayıncılara, reklam verenlere ve ajanslara da aktararak Türkiye online pazarını hep beraber geliştirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu. Avrupa organizasyonu güçlendiren Google, Türkiye ve Avrupa’da medya ve teknoloji sektörlerinde çalışanlar açısından ilk tercih olmayı hedefliyor"

K

KingTR

Misafir
standart bir e-mail hazırlayıp hep beraber gönderelim ne öyle ya yoq pin gelsin yoq çek zaten çeki bozduruyorum yarısı eft ye gidiyor.24 USD kargo ücreti en iyisi EFT ewet standart bir e-mail hazırlayalım bütün forum sallıyalım derim..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum..bunu kastetmiştim ben de

KingTR' Alıntı:
standart bir e-mail hazırlayıp hep beraber gönderelim ne öyle ya yoq pin gelsin yoq çek zaten çeki bozduruyorum yarısı eft ye gidiyor.24 USD kargo ücreti en iyisi EFT ewet standart bir e-mail hazırlayalım bütün forum sallıyalım derim..
Evet ben de aynı şeyi kastetmek istedim..
Yeni müdüre herkes aynı e-maili göndersin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5