İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamlarına Tıklama Kuralları :)

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce google reklamlarına nasıl tıklanır ? Tabi belli başlı kuralları vardır. Öyle rasgele tıklanmaz...

Merak edernler için

Cevaplarıda kesinlikle Okuyun :))))

okuyucuj ben sat başı ip değiştiriyorum en çok parayı benden kazanıyorsun demkki ee artık bizide görürsün dimi

Okuyucu valla bende yemek tarifleri ve tencere tava reklamlarına tıklıyom haberin olsun ama bunu bize ayrıca açıkladığın iyi oldu öğrendik kurallarını :p

amaç doğru tıklatmak arkdaşlar,

herkes ben tıkladım diyor amna listeye bakıyoruz 11 tık var bunu 9 ben 3 egla tıklamış, sonra jeton düştü. yahu herkes tıklıyor ama nasıl tıklayacağını bilmiyor diye.

hopppp atma şimdi ben gerçektn tıklıyorum ;)
bigün nasıl tıkladığımı gösteririm sana ama ramazandan sonra tamam mı ;))))

kimdiyor tıklamıyoruz diye tıklaya tıklaya tık tık dede olduk bee ...

ahanda modemi kapatıp açtım bidaha tıkladım okuyucu komisyonnumu unutma

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google banlayınca banladı oluyo.
gizliden reklamlara tıklamaya teşvik ediyor.
sonra banlandım.
tabiki banlanacaksın. adworsa reklam verenler enayimi ya

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birader senin konunu görmeden aynı sitenin konusunu bende açmıştım bu konudan devam edelim bari.
http://forum.iyinet.com/google-adse...-asmis-gercekten-ders-veriyor.html#post535993

Yazış şeklinden reklamlara tıklama dersi verenin 15-16 yaşında çocuk olduğu belli oluyor..Ben şikayet ettim google onlara bi tıklasında görsünler..

Kardeşim yazılarında hiç açıklayıcı değilsin. Ya biz Türkler böyle miyiz ya! Önce site sahibine bi mail at baktın tınlamadı ondan sonra et şikayetini burda direk yazmışsın şikayet ettim Google'a diye. ya bu kadar benimsenmez ki bi Google be kardeşim. Parayı hamuduyla götüren onlar siz kenarından damlayanları yalıyosunuz. ona rağmen bu kadar benimsemişsiniz Google'ı. benim gibi banlasalar sizi demediğiniz kalmaz Google'a. Ama birisinin geliriyle oynamak bu kadar kolay mı ya? Belki adamın ihtiyacı var be kardeşim. Yazık günahtır ya. Yakışmıyo Türklere. Elin gevurunun forumlarında görüyourm bana şöyle uyarı geldi böyle uyarı geldi bende kaldırmak zorunda kaldım. Biz Türklerde sen böyle yapmışın Google'a şikayet. Google Türkiye'de çalışanlarda zaten birini banlatınca bulmuşlardır yolunu alıyodur parayı yada prim falan bişeyler veriyolardır belki diye, ben bunu banlayım da para gelsin bana karşı taraf çok ta umurlarında ister sürünsün ister batsın. Ben kendi cebime bakarım derdinde herkes sende bu cevabında böylesin. Ben koyuyom oraya dursun reklam.
Google reklamları hakkında hiç bir yorum yapma hakkına sahip değilmiş gibi konuşuyonuz.

Bu sitede ondan yok heralde Google Reklamları. Neden Adsense 'ten konuşuyoz çünkü. Burayı da sen mi şikayet ettin Gökhan. Şöyle bi mesaj atmayı denedin mi?

Lütfen bu tarz ufak şeylerde önce site sahibine mailinizi atın sonra şikayet edin çok sevgili Guugıl amcanıza. Tamam mı sayın Google fanları, sayın Türk kardeşlerim. Artık bu Google birbirinize düşman edicek sizi farkında değilsiniz be.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kardeşim yazılarında hiç açıklayıcı değilsin. Ya biz Türkler böyle miyiz ya! Önce site sahibine bi mail at baktın tınlamadı ondan sonra et şikayetini burda direk yazmışsın şikayet ettim Google'a diye. ya bu kadar benimsenmez ki bi Google be kardeşim. Parayı hamuduyla götüren onlar siz kenarından damlayanları yalıyosunuz. ona rağmen bu kadar benimsemişsiniz Google'ı. benim gibi banlasalar sizi demediğiniz kalmaz Google'a. Ama birisinin geliriyle oynamak bu kadar kolay mı ya? Belki adamın ihtiyacı var be kardeşim. Yazık günahtır ya. Yakışmıyo Türklere. Elin gevurunun forumlarında görüyourm bana şöyle uyarı geldi böyle uyarı geldi bende kaldırmak zorunda kaldım. Biz Türklerde sen böyle yapmışın Google'a şikayet. Google Türkiye'de çalışanlarda zaten birini banlatınca bulmuşlardır yolunu alıyodur parayı yada prim falan bişeyler veriyolardır belki diye, ben bunu banlayım da para gelsin bana karşı taraf çok ta umurlarında ister sürünsün ister batsın. Ben kendi cebime bakarım derdinde herkes sende bu cevabında böylesin. Ben koyuyom oraya dursun reklam.
Google reklamları hakkında hiç bir yorum yapma hakkına sahip değilmiş gibi konuşuyonuz.

Bu sitede ondan yok heralde Google Reklamları. Neden Adsense 'ten konuşuyoz çünkü. Burayı da sen mi şikayet ettin Gökhan. Şöyle bi mesaj atmayı denedin mi?

Lütfen bu tarz ufak şeylerde önce site sahibine mailinizi atın sonra şikayet edin çok sevgili Guugıl amcanıza. Tamam mı sayın Google fanları, sayın Türk kardeşlerim. Artık bu Google birbirinize düşman edicek sizi farkında değilsiniz be.

1-Site sahibine niye mail atayım sence o çocuk kural ihlali yaptığını bilmedenmi tıklama dersi veriyor.Bide utanmadan demiş tıkladım diyosunuz ama tıklamıyosunuz.Çocuk üyeler reklamlara tıklamıyo diye üyeleri dövecek nerdeyse :D

2-Asıl parayı hamuduysa götürenler hile yapanlar ve siz onlar yüzünden paranın kenarından damlayanları almak zorundasınız her zaman..

3-Hile yapan hile yaptığını bildiği sürece niye uyarma gereği duyayım.Bu adam ordaki konuyu silmiş ama büyük olasılıkla şuan özelden ve mail yoluyla tüm üyelere reklamlara tıklayın bugün sen 1 kere tıklamışsın sana 4 veriyom sen 2 kere tıklamışsın sana 5 veriyom gibi mesajlar gönderiyodur.Böylelerini bilirim banada böyle çocuk forumlarından hergün 40 tane mail geliyor mail konusuda şu:Lüften bize destek olmak için günde 1 kere forumumuzdaki google reklamlarına tıklayın..

4-Hile yapanı neden savunalım daha çok hile yapıp adsenseyi sömürsün diyemi.Googleı sevebilirsinde sevmeyebilirsinde ama sevmiyosun diyede vurun kahpeye dersen buna karşı çıkarım..

5-Google seni banladı diye herkes googleı sömürsün havasındasın..

6-Adsensede tıklamaya teşvik yasaktır bende kural ihlalini bildiriyorum burda sorun ne? Ayrıca ben zaten bilmeyerek kural ihlali yapanları her zaman uyarırım ama hem bilerek kural ihlali yapan hemde üyelere tıklama dersi verenlere neden ültimatom göstereyim daha çok sömürsünler diyemi?

Bizi birbirimize düşüren birbirimizin kuyusunu kazanlar aslında yine bizleriz kendinize bahaneler üretmeyin.. ;)

Şu mesaj tam komedi zaten:
amaç doğru tıklatmak arkdaşlar,

herkes ben tıkladım diyor amna listeye bakıyoruz 11 tık var bunu 9 ben 3 egla tıklamış, sonra jeton düştü. yahu herkes tıklıyor ama nasıl tıklayacağını bilmiyor diye.

Bide diyo 9 ben egla 3 kere tıklamış.Adamın işlemediği suç kalmamış mübarek..

Ayrıca bir webmasterin reklam vereni sömürmeyi yeğlemesi çok saçma bişey..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başına gelsin anlarsın sayın Gökhan. Ve de ben hile yapmadan banlandım.

Ben farkında isen banlandım diye herkes Google'ı sömürsün havasında değilim. Sadece uyarı yapın. Elin gevuru uyarı atıyo biz Türkler anında şikayet!....

Al sana uygun bi yazı Gökhan
cehennemde her ülkenin bir kazanı varmış içinde sıcak kaynayan yağ olurmuş günah işleyenler bu kazanlarda cezalandırılıyormuş.kazandan kafasını çıkaranları
zebaniler kafasınıa vurarak geri kazana sokuyormuş. baş zebani bir bakmış diğer
kazanlarda her kes çıkmaya çalışıyor ama Türkiye'nin kazanından kimse kafasını bile çıkarmıyor baş zebani zebanilerden birini çağırmış ve sormuş

- "niçin Türkiye'nin kazanından kimse çıkmıyor yoksa orda günahkar yokmu?"
zebani:
- "olmazmı! ama çıkmaya çalışanı alttakiler geri çekiyor..."

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
DijitalSanat kimse sana hile yaptın demedi.Ayrıca cehennemde yaşıyosan ateşte yanmaktan korkmamalısın veya cehenneme gidecek kadar şey yaptıysan beni niye yakıyosunuz diye sormamalısın..Yukarıdada yazdığım gibi eğer bilmeden hata işleyenler olursa uyarırım ama bile bile kural ihlali yapanlara ültimatom göstermem..Adsense veya adsenseyi hilesiz kullananlar keriz değil..

Benim acemi kullanıcılara ettiğim yardımları görmek için adsense yardım grubu sitesine bakabilirsin..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...cehennemde yaşıyosan ateşte yanmaktan korkmamalısın....

Buna gülerim :D

Ya kardeş işte böyle! Tok açın halinden anlamaz.

Bir de merak ediyorum. Bu okuyucu.org'u Google atsa mutlu mu olucaksın oda ayrı bi konu tabii. Ya da ohh be bi tane adsense kullanmasını bilmeyen salağı banlattım mı diyeceksin ???

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Buna gülerim :D

Ya kardeş işte böyle! Tok açın halinden anlamaz.

Bir de merak ediyorum. Bu okuyucu.org'u Google atsa mutlu mu olucaksın oda ayrı bi konu tabii. Ya da ohh be bi tane adsense kullanmasını bilmeyen salağı banlattım mı diyeceksin ???

DijitalSanat psikolojime oynama :D
Diyelimki sen adwordse reklam verdin sitende çok önemli bi şeyin satışını yapıyosun sitenin reklamı içinde adwordsu kullanıyosun birileride böyle tıklama grubu oluşturup senin reklamlarına tıklasa bikaçgün sonra noolur:Senin reklamlara verdiğin para bittiği için reklamların artık çıkmaz ve geri dönüşte olmadığı için hem sitendeki o ürünü satamazsın hem adwordse verdiğin para çöpe gitmiş olur hemde boşuna uğraşmış olursun.Bu nasıl senin hoşuna gitmiyosa başkalarınında hoşuna gitmiyo..

Heralde sen sokakta bi hırsızın araba çaldığını görünce polise bildirmek yerine sayın beyefendi hırsız abiciğim lütfen araba çalmayın dersin..E o hırsız bi gün senin arabanı çalarkende hırsız için lailada parti falanda düzenlersin sen artık..

Bence artık suç işlemeyi övmeyi veya suçluları korumayı bırakın çünkü son zamanlarda eskiden hobi olarak resim çizen adam şimdi hobi olarak hırsızlık yapıyor..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırak bu işleri mayykk :D Bu adam hırsızlık yapmıyo salaklık yapıyo.

Öyle bi yazı yazmışsın ki sanki Vodafone reklamı gibi :D

Benim bir ürünüm var satmak istiyorum. Böyle tık grubu oluşmuş mesela, çözüm basit girerim adwords hesabıma bu sitede ve bu tarz pr0 sitelerde reklamım gözükmesin Guugıl amca derim. Bir de içinde vbulletin geçen bi yerde sakkın gösterme derim. Çünkü hedef belli %90'ı çöplük vbulletin sitelerinin. Heee bide wordpress'lerde gözükmesin derim ne kaldı geriye :D Vbulletin'i Wordpress'i Joomla'yı kuran hazır temalarından site yapan ben webmaster'ım diyo. Böylece Türk internet sitelerinin %10'unda benim reklam yayınlanır.

Sonra hadi dalgınlığıma gelmiş bu sitede göstertmişim benim reklamlarımı tıklamışlar bi dünya. Ben reklamveren saf mıyım Guugıl saf mı da bu internette reklam pastasının %90'ınını ele geçirmiş. O verir cezasını zaten merak etme.

İstanbullular Sokakta geçen hırsıza uğursuza bişey demediği için belirli saatten sonra dışarı çıkamıyolar. Aman bela benden uzak dursun bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dercesine yaşıyo milletimiz.

Benim hala anlatmak istediğim eğer yabancılarda bu tarz olaylar olsa önce site sahiplerine mesaj atıp takmazlarsa banlamaları ama Türkler'e karşı bu bi kural ihlali bannn bann bann. Bu mudur yapmak istediğiniz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
DijitalSanat bazen görürsün adsense bazılarına kural ihlali nedeniyle uyarı gönderirken bazılarınada uyarı göndermeden direk banlar.Peki koskoca google para kazandığı kişileri takmazken benim burda hiçbir kazancım olmadığı halde neden o foruma girip adamı uyarayım.Bu adam benim babamın oğlumu bu iyiliği niye ona yapayımki.. Koskoca google sırtından para kazandığı adamı uyarısız banlıyorken benim burada üstüme vazife olan ne varki ben adamı uyarayım...

Ondan sonra diyosunuz adsenseden 100 tıka 1 dolar alıyoruz diye.Peki böyle yapanlar çoğalırsa adsenseye neden insanlar para veripte reklam yayınlatsınki sonuçta geri dönüş çok az olacağı için paralarını neden çöpe atsınlar..Ondan sonrada adsense katkatreklama falan döner heralde.Cep kumandacılarla cep melodicilerden başka reklam verenleri yok adamların..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu konuda herkesin şahsi fikri başka olabilir, 10 kişiye sorun, hiç biri birbirine uymaz,

anlatabildimmi:)

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DijitalSanat bazen görürsün adsense bazılarına kural ihlali nedeniyle uyarı gönderirken bazılarınada uyarı göndermeden direk banlar.Peki koskoca google para kazandığı kişileri takmazken benim burda hiçbir kazancım olmadığı halde neden o foruma girip adamı uyarayım.Bu adam benim babamın oğlumu bu iyiliği niye ona yapayımki.. Koskoca google sırtından para kazandığı adamı uyarısız banlıyorken benim burada üstüme vazife olan ne varki ben adamı uyarayım...

Ondan sonra diyosunuz adsenseden 100 tıka 1 dolar alıyoruz diye.Peki böyle yapanlar çoğalırsa adsenseye neden insanlar para veripte reklam yayınlatsınki sonuçta geri dönüş çok az olacağı için paralarını neden çöpe atsınlar..Ondan sonrada adsense katkatreklama falan döner heralde.Cep kumandacılarla cep melodicilerden başka reklam verenleri yok adamların..

Al işte babanın oğlu mu diyosun. Burdan herşey belli kazancına ortak olan kimsenin ufacık hatasında şikayet ederek banlanmasını istiyorsun.

Bu adam babanın oğlu değil ama Türk. Yeter heralde bu yanıt sana! bkz geçmiş mesajlara

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Türk yada gavur olması beni ilgilendirmez.Gavur birini öldürdü diye hapse atılırken türk birini öldürünce affedelim denmez.Babamın oğlu olsa yine demem..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Onu örnek olarak yazdım hırsızlık yapan gavur yada türk ne farkeder..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5