İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamlarına tıklansın diye banner yapmışlar :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
google birşey arıyordum tesadüfen foruma girdim admin imzasına bu resmi koymuş baya ilginç :)

google.gif

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
millet nasıl para kazancağını şaşırmış:)

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ters tepki yapabilir. Siteye destek sağlamak icin sürekli tıklarmıs üyeler. Sonra ban. Ne gülerim:D

nXs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ban tehlikesi var.. bırakalım isteyen tıklasın reklamlara..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ilginç ama kimsenın etkilenip tıklıcağını sanmam...

aslında destek olsun mantığı ile sürekli tıklanıyor reklamlara.

ilk reklamı koyduğumda olay oldu, üyelerden oo reklam almışız hayırlı olsun vs. lerle ben de tıkladım gibi yazılar geldi!
bu yüzden sürekli aynı arkadaşların giriş yaptığı forumuma reklam koyamıyorum.

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Amca' Alıntı:
Teşvikler
Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, " bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak, yayıncılar topluca gönderilen e-posta mesajları veya üçüncü taraf web sitelerinde yapılan istenilmeyen reklamlar yoluyla, reklamları veya tavsiye ünitelerini bulunduran sitelere gayri ihtiyari olarak ilgi çekemezler. Ayrıca, yayıncıların doğal olmayan veya yanıltıcı yöntemlerle, tavsiye ünitelerine dikkat çekmeleri veya tıklamaya teşvik etmelerine de izin verilmez.

Alıntı : https://www.google.com/adsense/supp...eid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link&hl=tr

Bu olay bir tek Turkiye'de olur baska yerde olmaz :)
Kara mizah memleketi burasi.
Iyi calismalar.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gene iyi.. daha neleri var hergun yuzlerce kisinin tıklama yaptigi vip uyelikli forumlar var ama hala hesaplar kapanmadi :(

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi teşvik bazıları görüp gaza gelip tıklayabılır :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5