İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google resmen tıklarımı saymıyor.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
s.a
Forum mahkeme kararı ıle kapatıldı. Ardından yenı isimle açtım yaklaşık 1 hafta oluyor. Bu bır haftadır hergunu 0,00 kapatıyorum. Normalde gunluk en az 5 tık alyıordum.
Şüphelerımın sonucunda deneme amaçlı bır arkadaşa tıklamasını rıca ettım. Baktım vermemiş tık falan gostermıyor.
Ne yapacağım bu durumda.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bo konunun aynısı zaten tartışılmıyormu neden ikinci bir konu açma gereği duydun anlamadım ?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nerde?
Bir paylaşım platformu burası webmasterların.
bır sorun yaşıyorum bunu paylaştım. ozur dılerım.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Başvuru yaptıgım site kapandı Şimdi ne olacak. >> Bu başlık senin değilmi, aynı başlıkta konuşulan bir konunun tekrar açılmasının kirlilikten başka bi işe yarayacağını sanmıyorum iyi çalışmalar

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tıklamalar anında sizin panelinizde görünmüyor, birkaç saat sonra bakmayı deneyin.

Kolay gelsin

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Başvuru yaptıgım site kapandı Şimdi ne olacak. >> Bu başlık senin değilmi, aynı başlıkta konuşulan bir konunun tekrar açılmasının kirlilikten başka bi işe yarayacağını sanmıyorum iyi çalışmalar

Aynı değil arkadaşım.

osahin bılgıler guncellendı fakat tık işlemedı.
Neyse Vardır bır hayır.
bytuncay kusura bakma kirlettik biraz.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kusura bakma arkadaşım kirletmene karıştığım için konu pek farklı gelmedi bana ama neyse daha cevap yazmıycam hayırlı geceler iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5