İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sadece Ana Sayfamı İndexliyor.

W

webkolik

Misafir
sertac82' Alıntı:
Dostum böyle çıkıyor fakat o sayfalardaki herhangi bir kelimede çıkmıyor google'da. Site açılalı 3 ay oldu. Zaman mı lazım acaba?

Zaman + PR Lazım :)

W

webbil

Misafir
Yahu benim de webde arama yaptığımda çoğu titlelarımın silinmiş olduğunu gördüm .. Ne terbiyesizliğimizi gördü google amca anlamadım ..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
Dostum böyle çıkıyor fakat o sayfalardaki herhangi bir kelimede çıkmıyor google'da. Site açılalı 3 ay oldu. Zaman mı lazım acaba?

Google siteni indexlemiş ve silmiş demek istedim.
Forumunda session id kullanılıyor, buda google amcamın hiç hoşuna gitmez :rolleyes:

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac , google a 2dk live show yap camda 50.000 sayfanı indexler :D

bende bu yana dertliyim. Biraz indexlemişti sayfaları , sitemap yaptık 2500 alt sayfa var diye olan indexli sayfalarda silindi , sitemap in sayfaya ulasılamıyor hatalarından dolayı.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı kusura bakmayın; bu site map eklemek için hangi adrese giriyorduk.biri link verebilirmi.unuttum yaw adresi :)

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde pr2 sitem var 700 sayfaya kadar indexkli idi ve hızla artıyordu. sunucuda bir hafta sorun yaşadık. ara ara erişim gitti gündüz saatlerinde. googlede gündüz geliyordu. tüm sayfalarım gitmiş şimdi sadece ana sayfa var.. Sizce bu sunucudaki sorundan mı pr düşük olduğundan mı? Birde sitemap da bir html dosya olayı var bu konuda bilgi verebilecek biri var mı ?

W

webbil

Misafir
Falla burda laf ettim duydu galiba .. Kaç güdür anasayfadan başka yere uğramayan google amcam, alt sayfalarımı da kırılmış gişbi gezmeye başladı .. İndexlese de bir işe yarasa bari :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5