İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google sapıttı sanırım..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçersiz tıklama yaptığımı söylüyor ve atmaya bahane arıyor. 4000 gosterime 200 tık var ve de hiçbişekilde tıklamaya teşfik de yok sitede.. bu aralar atmaya bahane arıyor..

S

SupRAdyN

Misafir
ben bunu 15 gundur sölüyorum. bi şekilde biyerlerden kısacak yer arıyo banlamak icin sene sonu temizligi yapacak sanırım. bi muddet askıya al hesabını reklamlarını kaldır siteden ve durumu googleye maille bildir.
saten yılbasına kadar pek bişey kazandırmaz..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaldıracam walla.. hesabı riske edemem.. temizlik yapacak evet haklısın. site oyun sitesi.. boyle fason siteleri temizlemek için bahane arıyor zaten.. n iyisi kaldırmak..

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cakallik yoksa kaldirmayin arkadaslar, yillardir google ile calisiyorum.
problem cikmadi (derim gelir beni atar)
iyi calismalar ;)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cakallik yoksa kaldirmayin arkadaslar, yillardir google ile calisiyorum.
problem cikmadi (derim gelir beni atar)
iyi calismalar ;)
dah önce ağzım yandı google dan. atmıştı beni 1 yılı geçti hala ban kalkmadı. en iyi biraz dinledirmeli.zaten kazanmaıyoruz bu aralar. 3-5 kuruş için riske etmeye değmez hesabı..;)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google geçersiz tıklama görürse uyarıyor mu?
mail ile mi uyarıyor? ben hiç rastlamadım da, direk ban'ı yapıştırı veriyorlar...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamlarına kendin tıklayıp hemen ardından login olursan uyarıyorlar. diğer türlü direkt ban (haklı veya haksız)...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimisini uyarıyor, kimisini banlıyor, eğer uyarılan olursan şanslısın demektir...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birde bazı tıklamaları saymıyolar mesela bu gun bir sitemde iki tık var yeni bir site 2 tıklama olmuş 0,00 usd :(

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde bazı tıklamaları saymıyolar mesela bu gun bir sitemde iki tık var yeni bir site 2 tıklama olmuş 0,00 usd :(

Sanırım GENEL hizmet reklamı TIK larınıda sayıyormus google . o 2 tık GENEL hizmet reklamıdır.
HOŞ reklam olsada getirisi cok azaldı. 2 gunde 500 kadar click verdigi 2 dolar :)

1 tavsiye indirilmis sanırım USA 1 dolar. tıklamalar bosuna ...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
herhalde google reklamlarda kısıtlamaya gitti kazancla birlikte bende tıklamalarda azaldı ama hitte yukselme var ne iştir anlamadım gitti :(

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben tamda konu açacaktım ne kadar saçma
1.231 11 0,89% US$ 0,01 US$ 0,01
yok böyle bir istatislik...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google da var bi şekil. %50 düştü. sonunda hayırlısı olur inşallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5