İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sayfamı blokladığını nasıl anlarım

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar yeni yeni google sayfamı indexlemeye başlamıştı. 1000 civarı index lere ulaştım ama bir haftadır indexlerin 100 lere düştüğünü gördüm.Bu google sayfamı bloklamış yada silmiş anlamına mı geliyor yoksa başka birşey mi var,bilgisi olan arkadşlar fikirlerini söyleyebilirmi.
saygılar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pr guncellemesi var bu aralar tabiki boyle denge bozulmaları olması normaldir (benim fikrim)

B

bazobehram

Misafir
Galiba genel bir problem bu.2 bin civari sayfam vardi indexlenen şimdi 230 lar da ve her baktiğimda bu rakam düşüyor.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk, site: ... taramamda 4 yazıyor tekrar arattığımda 100 küsür çıkıyor.
Umarım düzelir.Diğer arkadaşların indexlerine bakıyorum bir değişme yok o yüzden korktum

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet genel sanırım, benimde baya düştü indexler

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acayip bir düşüş anlamsız,ayrı bir uygulamaya da geçiyor olabilir.. Açığı bulan hiti patlatıcak sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5