İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Search Hk.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tekrar merhaba, bu işlerde yeni olduğum için tecrubeli ve bilgili insanlardan öneri ve tavsiye almak istiyorum.

Google'da Muhabbet kelimesinde 6. sayfada yer alıyordu sitem ( www.MuhabbetBagi.com ) bazen 15-20. sayfalara kadar bakıyorum sitemi göremiyorum bazende 6. sayfada çıkıyor. Yeni Link değişmleri yapmaya başladım Muhabbet kelimesiyle. Ana sayfada Font'u 1. bazı kelimeler var sitede yer alan

"Sağ üstteki Sitemizi bölümünü kullanıp sitemizi Sık Kullanılanlara ekleyenlere [] sitemizi Ana Sayfa yapanlara [] her ikisinide yapmayanlara [] seçim sizin "

yazısının altında mouse ile sürüklerseniz göreceksiniz. Bu beni ön sıralara almada etkiler, banlanmama sebep olabilirmi? Sizce ne yapmalıyım o font 1'leri kaldırmalımıyım?

Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tekrar merhaba, bu işlerde yeni olduğum için tecrubeli ve bilgili insanlardan öneri ve tavsiye almak istiyorum.

Google'da Muhabbet kelimesinde 6. sayfada yer alıyordu sitem ( www.MuhabbetBagi.com ) bazen 15-20. sayfalara kadar bakıyorum sitemi göremiyorum bazende 6. sayfada çıkıyor. Yeni Link değişmleri yapmaya başladım Muhabbet kelimesiyle. Ana sayfada Font'u 1. bazı kelimeler var sitede yer alan

"Sağ üstteki Sitemizi bölümünü kullanıp sitemizi Sık Kullanılanlara ekleyenlere [] sitemizi Ana Sayfa yapanlara [] her ikisinide yapmayanlara [] seçim sizin "

yazısının altında mouse ile sürüklerseniz göreceksiniz. Bu beni ön sıralara almada etkiler, banlanmama sebep olabilirmi? Sizce ne yapmalıyım o font 1'leri kaldırmalımıyım?

Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

anlattığın olaya internet dilinde kelime spamı deniyor. etik olarak karşılanmamakta. ve bazen arama motorları tarafından banlanma sebebi olabiliyor. bu tarz oluşumlar yerine yeni yapmaya başladığın link değişimlerini devam ettir derim. pr'si yüksek sitelerden backlink toplamaya çalış. bu sana daha faydalı olur.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com, ilgin ve önerilerin için çok teşekkür ederim arkadaşım. İşyerindeyim FTP'ye bağlanabilseydim onları şimdi kaldırırdım faydalı olacağını düşünmüştüm ama beni listelerde hiç çıkartmıyormuş. Eve gider gitmez kaldıracağım. Umarım google tekrar indexler:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5