İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google seo ikinci domain

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar çözümünü bilmediğim bir konu var. Forumda aradım bulamadım. Eğer yanlış yere açıyorsam lütfen doğru yere taşıyın.

Şimdi bende abcd.com adresi var bu adresin hostu ve sitesi mevcut. müşterimin talebi üzerine ikinci bir domain aldım ve bu domaini cpanel den ikinci domain olarak ekledim. Fakat google aramalarında görünmüyor. çözüm nedir bilen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Yeni host açıp aynı dosyaları atsamda kopya içerik olarak görüp listelemiyor. Lütfen yardım...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
301 yönlendirmesi yapılması doğru olur

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teşekkür ederim.
yalnız ben iki domainin biirden index almasını istiyorum. şirket ismi ile açılan domain zaten indexli. şimdi yeni alınan domain sektör ve aramalarla alakalı ve bu aramalarda çıkmasını istiyorum. 301 yönlendirmesi yine işimi görür mü?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İçerik aynı ise 2 domainden biri dublicate cezası yer. İçerik farklı olmalı ikisinin de indexlenmesi için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi