İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sıralama Garantili Bir Siteniz Olsaydı...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba arkadaşlar
Bir çok arkadaşımızın aklındaki sorulardan bir tanesidir "Bir site açarsam ne üzerine açmalıyım?" dır. Buna azda olsa bir çözüm bulmak için bi beyin fırtınası yapalım. Attığımız her içerik googlede anında indexlense ve her içeriğiniz googlede ilk sayfaya gelseydi, site içeriğiniz ne olurdu?

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
ne olcak iste video, oyun, dizi, , saglik vs.. gereksiz konu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
E-TiCARET :) :eek:ha:

not: Bip, yağmaçok, torq ; açalım şu siteyi gari :) :ıslık:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ben haber üzerine açardım ama kuru haber sitesi değil haberler hakkında kendi yorumlarımı yazardım. Bir nevi kendi köşe yazarlığıma başlardım yani :)

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
googlede anında indexlenmek istiyorsan bunun için sitenin anasayfası (defaultunda) anlık veri gösterimi olmalı ve bu verilerinde mutlaka yeni olmalı ( yani randomiza olmamalı) Bu şekilde her halukarda bir şeyler yaparsın. Zaten tüm forumlar bu yüzden hit yapmıyor mu.
Hea dersen ki bana yapayım mı? Kesin olarak hayır derim!
Çünkü Google'nin son algoritma çalışması bitti. Çok kısa süre içersinde Forumlar (hazır script kullananlar) tarihe karışacak.
Bu iyi mi kötümü sorusuna cevap ise;
Hem iyi hem kötü
İyi yönü: Artık her önüne gelen bakkal açar gibi site açamayacak. Kodlama bilgisi olan ve bu işe emek sarf eden gerçek kişiler bu pastada pay alacaklar
kötü yanı: Kodlama bilgisi az olanlarda bu pastada pay almaya çalışacaklar ve doğal olarak sitelerinde bir çok açık alan bulunacak. Bu yüzden belkide internet kullanımı eski çağlara dönecek...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Ben markette çalışıyorum ve inanamazsınız günde kaç kişininin "altın çilek" adlı ürünü sorduğunu, dükkanınız olmasa bile, bi firma ile anlaşıp, senin siten üzerinden satılan altın çileklerden komisyon alabilirsiniz, para kazanırsınız
eğer sadece sitem olsun hit çekeyim diyorsanız alım satım olmasın, özgün yazılarla baharat, koca karı ilaçları nasıl kulllanılır, tanımlar, falan fistan şeyler iyi hit getirir, bunda seo önemlidir
bi zencefil tozundan daha faydalı bişey olduğuna inanmayan müşteriler görüyorum, onalrı dinliyorum hergün,
googleın sevmediği ama acaip ziyaretçi gönderdiği konular ise wrz ve ad u lt

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Ben haber üzerine açardım ama kuru haber sitesi değil haberler hakkında kendi yorumlarımı yazardım. Bir nevi kendi köşe yazarlığıma başlardım yani :)
Sanırım an itibariyle gelen en iyi cevap bu. Biraz daha genişletilmesi gerekirse;

Ben olsam şunu yapardım; öncelik güncel konuları takip ederdim. Güncel haberleri, güncel olayları(yerli, yabancı) takip ederdim ve sürekli olarak siteme güncel konularda içerik girişi yapardım(özgün olmalı demeye gerek yok sanırım). Bununla birlikte yüksek hitlere ulaşabilir ve çok iyi mevlalarda para kazanılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5