İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GOOGLE SIRALAMA YÜKSELTME

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar google sıralama yükseltme işi içindeyim.Ben seo danışmanı değilim, çünkü seo dedikleri şey koca bir yalandır.Uyduruk bir kelime için milyar istemek ahmaklıktır, kurnazlıktır.En alakasız siteleri bile verilen KALİTELİ kelimelerde çıkarabilirim örneğin google'a "Notebook Yedek Parça" yazın ve blogspot uzantılı sitelere bakın kelime ile alakaları olmadığı halde 2. sırada(1'e yükselmiş-seo yarışmasında diğer siteler link kasıyor sıralama oynayabilir hiçbir çalışma yapmıyorum),
1 hafta önce başladığım çok kaliteli keyword e bakabilirsiniz sadece 1 hafta çalıştım ve sitemiz "Ankara Dekorasyon" kelimesinde çok güçlü rakipleri bulunmasına karşın 2. sayfanın ilk sırasında buna 1. sayfa diyebiliriz.Fazla uzatmak istemiyorum size şu şu sıraya geleceksiniz diye bir garanti asla vermiyeceğim ama 100 de 100 şuan bulunduğunuz konumdan sıyrılıp çok çok daha iyi bir sıraya yükseleceksiniz bunun garantisini verebilirim(20 tl için buna değecektir).Sürümden kazanmak için ücreti 20 tl bölümüne açtım yoksa bu hizmet "seo" alanına girer ve size sundukları fiyat 300 tl den aşşağı olmazdı, ama size 20 tlye bu fırsatı sunuyorum..
Ücret sadece 5 kişiye 20 tldir.Sonra ücreti, sahte seo danışmanlarınınki kadar uçuk olmasada biraz arttıracağım.

5. müşterimizi de bulduğumuz için 20 tl lik paketimiz sonlanmıştır.Bundan sonra çalışmak yapmak isteyen ler için normal paket 50 tl dir.

20 TLlik referans paketi
1.gidas
2.yzy06
3.*****
4.AgReSiF_
5.ibrahimksm

50 TLlik normal paket
1.GüvenilirHosting

ÖZEL PAKET
1.Dilara Kotik
2.yzy06

3.gidas
4.Ankara Dekorasyon(site içeriği)
5.İlahiler(site içeriği)
6.Sağlık(site içeriği)

Ankara Dekorasyon kelimesi 1 günlük optimizasyonum sonucu şuan 2. sayfadan 5. sıraya yükselmiştir.Yükselmek bizim işimiz
smile.gif

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farkında olmadan seo yapmış arkadaş :) Bir iki bilgi araştıran E-kitap çıkartıp satmaya çalışıyor,verin ücretsiz yararlanalım.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Farkında olmadan seo yapmış arkadaş :) Bir iki bilgi araştıran E-kitap çıkartıp satmaya çalışıyor,verin ücretsiz yararlanalım.

O e-kitaplar bundan 6 sene önce işe yarardı. Ama o kitapları okumadan 13-14 yaşındaki çocuk olarak (6 sene önce yani) istediğim kelimelerde ilk sırada çıkmıştım ücretsiz bir hostingle.

Arkadaşın seo bir yalandır sözüne ben de katılıyorum. Her şey sitenin kalitesinde bitiyor. Ne yaptığını da az çok tahmin edebiliyorum bu arada.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İşte siz bu yüzden 1 adım bile ilerleyemiyorsunuz.Her yazılan konuya "el değmemiş bir ormana BALTA vurmak" gibi yaklaşırsanız yerinizde sayarsınız.Her konuya önyargılı yaklaşırsanız rakiplerinizin altında kalırsınız, şuan olduğu gibi.Ben "bir iki bilgi araştırma"dım yaptıklarım özgündür.E-kitap satmaya çalışmıyorum konuyu okuman gerekliydi.Ücretsiz verebileceğim bir kitabım yok belirttiğim gibi.Yaptığım tek şey 20 tl denilen komik rakama SEO DANIŞMANLARININ yaptıklarını yapabildiğimi göstermek ve sürümden kazanmak.Ankara Dekorasyon kelimesine Sayın seo danışmanı "çok zor olmasada uğraştıracak aylık 200 tlye çalışabiliriz" Benim ona sorum şöyle oluyor kaç ay sürecek.Tabikide cevap "orasını google bile bilemez" klişe.Ama ben bakıyorum 1 haftalık çalışma site 2.sırada SEO denilen birşey yoktur, biraz aklını kullanacaksın bunlar bir oyun,bırakın sizi kandırsınlar.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başka bir forumdan bir arkadaşımız ile anlaşıldı.
Çalışmaları 5' erli yapacağım bu yüzden 4 müşteriye daha ihtiyacım var.Emin olun memnun kalacaksınız.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başka Bir forumdan bir arkadaşımız ile u**a w*eb ta*a*rım keywordüyle anlaşıldı(20 tl lik değil daha kapsamlı bir paket sıralamalı).Bize güvenebilirsiniz.
3 müşteriye ihtiyacım kaldı.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu forumdan alıcı çıkmamasının nedeni nedir güvenmi sağlayamadık diğer sitelerde işlerimiz yürüyor ama burda bir hareket yok ölmüşmü acaba burası:)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
10 liraya yaparsan bende pm alirim hocam sitem ingilizce anahtar kelime aramalarinda bazen 3 sayfa da bazen 2. sayfada cikiyor onu bir bire alsak guzel olur

Seomtrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıl olmuş 2012 halen seo 'ya inanmayanlar var.İşte bu yüzden ülkemiz geride.
20 tl ile ne kadar kaliteli bir çalışma yapılabilir ki ?

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yıl olmuş 2012 halen seo 'ya inanmayanlar var.İşte bu yüzden ülkemiz geride.
20 tl ile ne kadar kaliteli bir çalışma yapılabilir ki ?

Yıl olmuş 2012 önyargılı insanlar var, önyargınızı nickinizden ve imzanızdan anlıyorum doğaldır.Çalışmalarıma bakın isterseniz http://www.webmastersitesi.com/20-tl/765005-google-siralama-yukseltme.htm. 20 tl ile 1 milyon içinde olmayan siteleri ilk sayfaya getirmek kalite bir çalışma değildir nedir ki?

Edit:Bu arada Sizi "SEO" kelimesinde göremiyorum.

Seomtrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo danışmanlığı sektörünü çürütüyorsunuz, başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5