İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google site ziyareti hakkında bir soru

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cache:www.webgoo.net yaptigimda googlenin sitemi ziyaret etmedigini gördüm ve bu uzun süredir böyle + pr güncellemelerinde bir türlü pr artmıyor. Bu googlenin webgoo'yu banladığı anlamınamı geliyor. Fakat sitede adsense reklamları var. Domaini yeni aldık belki bizden önce birileri banlatmıştır diye düşündüm. Banlanmamışsa en az 2 pr ve ayda bir googlenin ziyaret etmesi gerekmezmiydi?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Valla banlaninca ne gibi gelismeler oluyor bende tam olarak bilemiyorum.Pr hemen düsüyormu,google daki sayfalar hemen siliniyormu,nerden ve nasil anlasiliyor acaba.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ya o kadar uğraşıp toplist yaptık. Sonuçta googlede 0 :d Haksızlık bu bence.. Domaini değişebilirim.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Banlanınca Pr anında düsüyor :) Hicbir sayfa'da cıkmıyor. Yani tüm sayfaları Google'den siliniyor.
Bkz : Arkadasyeri.com 5 idi. 4'e dusmustu. Dün Banlandı. 0 (sıfır) oldu. :D
Bu günlerde bir cok site atıldı.
Benimde öyle domainlerim var dll.
p...kamera.com
Markspencer.net Vs gibi. Googlebot gelmesine geliyor ama indexlemiyor.
Canı saolsun. Index'ledikleride bana yetiyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
AkrepList' Alıntı:
nasil bir yanlis anlama acikla da bilelim:) bizde yanlis anlasilmayalim:)
Valla domainlerin eski sahibine sormak lazım :D Ama altlara keyword eklerseniz banlıyor sanırım. Turkmankenler.com u banlamıs. Ama Benim lolitamankenler.com'um var ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5