İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google sitemap i indirir ancak indexlemezmi yani

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gün önce falan bi sitemap yaptım siteme. 3140 url var ancak google sitemapden önce 639 olan indexli sayfamı 640 yaptı.

belli dönemlerde gelip gidiyo 4 şubat ta indirilmiş sitemap en son.

sizce ne zaman 3000 sayfam indexlenir?

(not: sitemap ile ilgili forumda arama yaptim. ama net bilgi alamadım)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(not: sitemap ile ilgili forumda arama yaptim. ama net bilgi alamadım)

keşke bunu yazmasaydın :) çünkü benim bir kaç konumda ve cevabımda hazırlanan sitemapın ilk görüntülenmesi 14-15 günü buluyor, tamamının listelenmesi kimi zaman 1-2 ayı bulabiliyor. o yüzden sitemapı hazırladıysan sabırla bekliceksin. tabi bu bekleme sürecinde bir kaç güzel pr li siteye text link reklam vermeyi unutma :) indexlenme ve sonrası için faideli olur.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke bunu yazmasaydın :) çünkü benim bir kaç konumda ve cevabımda hazırlanan sitemapın ilk görüntülenmesi 14-15 günü buluyor, tamamının listelenmesi kimi zaman 1-2 ayı bulabiliyor. o yüzden sitemapı hazırladıysan sabırla bekliceksin. tabi bu bekleme sürecinde bir kaç güzel pr li siteye text link reklam vermeyi unutma :) indexlenme ve sonrası için faideli olur.

aradım gerçekten 1-2. sayfaya baktım (google bile 3. sayfaya bakılmaz :D) her neyse.. teşekkür ederim şimdi bilgilendim + rep

pr li text reklam olayına şöyle diyeyim. benim pr 3. pr4 ve pr5 birkaç siteside (sanırım 5 tane) text linkim var yeterlimi biraz daha almalımıyım

scrol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yaptim 1500 sayfali bi sitemap 2 hafta oldu hala bekliyorum :) sabir gerekli sanirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5