İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sitemap

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar merhaba dün internette gezerken sitemap hakkında 2 dosya buldum galiba bu dosya otomatik olarak sitemap yapıyor bir sayfa eklediğinizde de bunu otomatik olarak sitemap.xml dosyasının içine atıyor.

Kullanımı htaccess dosyasının içinde bulunan kodu kendi htaccess dosyanızın içine koyuyorsunuz ve sitemap.php dosyasını ana dizine attığınızda otomatik olarak sitemap hazırlanıyor.

Forumda daha önce verildimi bilmiyorum ama gerçekten çok hoşuma gitti çoğu script e uygun diye okudum.

umarım faydalı olur.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet içinde 2 adet dosya var htaccess dosyasını açın içinde bulunan kodu kendi htaccess dosyanızın içine yapıştırın sitemap.php yide ana dizine atın otomatik olarak kendisi güncelliyor online olarak uğraşmaya da gerek kalmıyor program kurmaya da.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her scriptte çalışırsa çok süper teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5