İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sitemi Indexlemiyor Yardım

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googledaki indexlerim çok kötü olduğu için url leri kaldır yaptım fakat şimdi ne kadar sitemap göndersem de sitem indexlenmiyor.Add url den de sitemi tekrar eklemeyi denedim olmadı.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
google'ye site:siteadi.com yaz bakalım orada kendini görüyomusun

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Eger URLler degismedi ise URLleri tekrar indekse dahil et diyene kadar arama sonuclarinda getirmeyecektir. Sonucta sen siteyi indeksten cikar demissin talimati vermissin Google da uygulamis. Simdi o talimati geri alman lazim.

1. WMT'ye git
2. URL kaldirma sayfasina gec.
3. Orada kaldirilmis her URL'i tekrar indekse dahil et de.

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger URLler degismedi ise URLleri tekrar indekse dahil et diyene kadar arama sonuclarinda getirmeyecektir. Sonucta sen siteyi indeksten cikar demissin talimati vermissin Google da uygulamis. Simdi o talimati geri alman lazim.

1. WMT'ye git
2. URL kaldirma sayfasina gec.
3. Orada kaldirilmis her URL'i tekrar indekse dahil et de.

o dediğiniz şey yok

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

p23uu.png

sitemi webmaster tools dan silip tekrar eklemiştim o yüzden olabilir mi ? bir de başka ne yapabilirim ?

burakdlkra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede var eklediğim hiçbir konu hiçbir şekilde indexlenmiyor acaba sitem sandboxa mi girdi diyeceğm ama ondada bi sıkıntı yok :/ bilgisi olan

Site

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıııııı

WMT'den "bot gibi getir" deneyebilir misin?
Bir de bunun yaninda site loglarini kontrol edebiliyorsan Googlebot ziyaretlerini goruyor musun?

bot getirmeyi denemiştim bir çok kez ama işe yaramadı.google bot ziyaretleri de oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5