İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sitemi Indexlemiyor Yardım

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Webmaster Tools'da Anında Önizlemeyi Denedinizmi ?

anında ön izleme yaptım son konularım gözükmüyor ve temanın renk paletini değiştirmiştim eski renk paleti gözüküyor. ön izlemede gözüken açtığım konu ise 1 ay önce açtığım bir konu

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Aynı durum bende de mevcut. Fakat url leri ben değil google kaldırdı. Şu an ne index alıyor nede sitenin infosu var. Birkaç yöntem deneyeceğim. İşe yararsa burdan paylaşırım.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı durum bende de mevcut. Fakat url leri ben değil google kaldırdı. Şu an ne index alıyor nede sitenin infosu var. Birkaç yöntem deneyeceğim. İşe yararsa burdan paylaşırım.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

teşekkür ederim umarım çözümünü bulursunuz

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yeniden değerlendirme talebi gönderdim. İki gün oldu henüz cevap gelmedi. Fakat biraz önce indexlerim geri geldi. İnfo halen yok. Sizde biraz bekleyin. Yeniden değerlendirme talebi yollayın. Gelişmelere göre bir makale hazırlayıp, sizlerle paylaşacağım.

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeniden değerlendirme talebi gönderdim. İki gün oldu henüz cevap gelmedi. Fakat biraz önce indexlerim geri geldi. İnfo halen yok. Sizde biraz bekleyin. Yeniden değerlendirme talebi yollayın. Gelişmelere göre bir makale hazırlayıp, sizlerle paylaşacağım.

sizin dediğinizi önceden yapmıştım ve işe yaramamıştı ama yine de bir daha deneyeyim. bence sizin sorununuzun çözülme sebebi google ın sitenizi zararlı görüp indexlerini silmesidir. yeniden değerlendirme isteği gönderince sitenizin zararlı olmadığı anlaşıldı ve tekrar eklendi. benim indexlerimin silinme sebebi ise kendim silmemdi yine de denedim umarım işe yarar. internette bazıları indexler silindikten sonra 3 ay içinde tekrar eklenir diyor ama bu çok uzun bi zaman

artrock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriklerin özgün olması gerekir özgünse pingleme falan yap.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5