İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sitemi indexlemiyor

dlxattack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle ilgi göstericek olanlara şimdiden teşekkürler :)
Sorun:
Google sitemde neredeyse 24 saat var hep sitemde sayfaları geziyor ama siteyi açalı 1.5 hafta oldu daha yeni 2 sayfamı eklemiş site:eksiboard.com yazınca cıkyor www. koyuncada 1 sayfam var neden bu kadar yavaş eskiden hemen eklerdi eski açtığım sitemde böle bir sorun olmamıştı hiç sitemde alıntı konular yok hepsi bize ait seo modum kurulu sitemap modum kurulu nerede eksik yaptım ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Çevrimiçi Olanlar: G o o g l e
bak bot sitende geziniyor. Yapman gereken siteni biraz güncel tut ve özgün içerik girmeni tavsiye ederim. Google siteni tanıdıktan sonra az az link alabilirsin ama bunun için daha çok erken

dlxattack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çevrimiçi Olanlar: G o o g l e
bak bot sitende geziniyor. Yapman gereken siteni biraz güncel tut ve özgün içerik girmeni tavsiye ederim. Google siteni tanıdıktan sonra az az link alabilirsin ama bunun için daha çok erken
evet 24 saat sitede :) teşekkürler önerin için...

M€l!h

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ping sitelerini Kullan,Webmaster Tools'dan site haritanı yolla.

Boş durma içerik gir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5