İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google sitemi indexlemıyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
digg +tecnorati + backlink+ özgün olmak şartıyla güncel yazılar+sabır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iç optimizasyon yaptınız mı?
metalar, h tagleri falan?
google da kelimeni arat ve ilk çıkan siteyi kontrol et, yardımı dokunabilir, sadece yüzeysel bakmai sef leri kaynak kodlarını eklediği oyunların adlarına hepsine bak, resimlere seo uygula mesela, yapacak çok şeyin oldu bak, hadi kolay gelsin

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Peki acemice olacak belki ama bir soru?
Ben rakip bir siteyi arastırıyorum ya diyelim nerden link aldıysa gidip alıyorum gerekirse ,yada eşdeğer prli bir başka siteden diyelim .
Bİr başkası benim siteme baksın istemiyorsam ,bunu gizlemenin yolu varmı?
Varsa nedir?
prmi göremesin backlinklerme bakamasın index sayımı bilmesin gibi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bunlara ulaşılamaz diye birşey yok, bunu engelleyemezsin, google bu herşeyi afiş eder, aslında tamamen ütopik, sitene bakamayacaklarsa siten neden var ki, sitene seo yapmazsın ulaşılmaz olursun:D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bunlara ulaşılamaz diye birşey yok, bunu engelleyemezsin, google bu herşeyi afiş eder, aslında tamamen ütopik, sitene bakamayacaklarsa siten neden var ki, sitene seo yapmazsın ulaşılmaz olursun:D

Hayır yanlış anladın , siteme bakan baksın ama özel bilgilerimi kimse görmesin :D

Google öyle bişey yapmalıki mesela pr mi,backlinklerimi,alexamı vs sadece ben görebilmeliyim .Site sahiplerine özel olsun bu görüntüleme bi kodu olsun mesela ,her önüne gelene göstermesin detayları .
Çokmu şey istiyorum:hmmm:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google street view ile onun bunun evini çekiyorsa senin ki gerçekten de ulaşılamaz birşey:D

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iç optimizasyon yaptınız mı?
metalar, h tagleri falan?
google da kelimeni arat ve ilk çıkan siteyi kontrol et, yardımı dokunabilir, sadece yüzeysel bakmai sef leri kaynak kodlarını eklediği oyunların adlarına hepsine bak, resimlere seo uygula mesela, yapacak çok şeyin oldu bak, hadi kolay gelsin

metalar var ama diğerleri yok optimizasyon filan :D taglar filan var

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Ben rakip bir siteyi arastırıyorum ya diyelim nerden link aldıysa gidip alıyorum gerekirse ,yada eşdeğer prli bir başka siteden diyelim .
Varsa nedir?

Bunların yapılması çok zor. Çünkü google verilerini paylaşıyor ve rekabet ortamı doğmasına neden oluyor ve rekabet ortamından oda kar elde ediyor çoğu zaman. Pek bilinmeyen gizli bir bilgidir ama öyle.

trbozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google site yöneticisine kaydet siteni ve ordan sitemap yükle hocam index alırsın

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Varsa nedir?

Kaliteli, sizi üst sıralara taşıyan backlinklerinizi, siteniz belirli bir statüye ulaştıktan sonra, birçok profil ve blog backlink alarak gizleyebilirsiniz.

Şöyleki; sitenizi inceleyen kişi sizin almış olduğunuz binlerce blog / profil backlink arasından kaliteli linkleri teker teker aramaya uğraşmaz üşenir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Link wheel in ciddi anlamda yararını gördüm. Makaleler ingilizceydi ve sitemi tanıtacak yazılar değildi, konu ile ilgili spinnable makalelerdi. En kaliteli siteleri kullandım ve sonuçtan memnunum. Yahoo da fazla kıpırdama olmasa da Google ve Bing siteyi en alt sayfasına kadar taradılar. Sonuç; hit bayağı bir arttı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5