İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sitemi rahat bırakmıyor

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabahtan belli yarım saatte bir 10 dakkada bir sitemin datasına bakıyorum. Hep Google izi "Mozilla/5.0 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)" anlamadım gitti valla birşeyi de değiştirmedim ama nedir çözemedim. Datayı son 2 saattir 5 dakkada bir temizliyorum bakıyorum. en az 200 defa daha Google bot un uğramış olduğunu görüyorum. Sitede Hiçbir değişiklik yok. Sizin başınızada böyle birşey geldimi ?

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi verdiğin için teşekkürler ama neden sileyimki? Sadece sizin başınızada böyle birşey geldimi diye sormuştum.

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayantas' Alıntı:
Bilgi verdiğin için teşekkürler ama neden sileyimki? Sadece sizin başınızada böyle birşey geldimi diye sormuştum.

bizim sitemize uğramıyor ahlaksız bot :) kıymetini bil bence..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yaşadığın olay bir çok kişinin isteyip yapamadığı şey. Yani şanslı birisin. Benim sitemde de günlük 1000 kadar sayfa geziyor google. Çıldırdığını düşündüm. Siliyordum datayı, 15 dk sonra baktığımda 100'e yakın sayfa gezdiğini görüyordum.
Sonuç; İyidir, iyi!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5