İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sizce indexlermi ?

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

http://www.e-bilisim.net e bi forum yazdım ama google nin indexlemesi için bi sistem yaptım buna. dikkat ederseniz bi konuya girin. her yeni açılan konu için bir çöp oluşturuyor bu konuyla ilgili ve temp diye bi klasore atiyor. ve konununun altta , Copyrigth © 2004 - 2005 ™ nin altınada
google için minik bi köprüsünü atıyor. Site açılalı 1 hafta kadar oldu. Sayfaların uzantısı .ata bunun etkisi olurmu diye soracaktım bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Eğer uzantıyla bir ilgisi yoksa google nin tahmini bunu indexleme süresi ne olur bu konuda bilgi verebilirimisiniz.

bu arada google indexlesin diye. üyelikleri vs de kaldırdım ve konu url lerine dikkat edin.

yardım lütfen .

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda benimde acil bilgiye ihtiyacım var arama motorları gelip gidiyor ama tık yok :( gerçi daha anasayfamı faaliyete geçirecemedim bununda bi etkisi olabilirmi diye düşünüyorum. bu indexleme muhabbeti amma kasıyor yaw... bu konuyu takibe alimde bari bilen birisi varsa bize yardımcı olur.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar google işi belli olmuyor desek yalan olmaz ama bilinen bir gerçek varki urlden sorgu degeri alan siteleri geç indexliyor urlden sorgulu nasıl oluyor derseniz. index.php?id=2 şeklindeki linkler linkteki değişken nekadar fazla olursada o kadar geç oluyor. örneğin ?kat=5&daire=9&il=izmit şekli size tavsiyem dinamik içerigide statik gibi göstermeniz biraz bilgi ve tecrubeyle halledilebilir.

.htacces dosyasının özelliklerini kullanarak yapabilirsiniz yada belirli bir template oluşturup sorguyu linkten alabilirsiniz. id-2.php şeklinde. kolaygelsin..

bu konuda bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslar cogunlukta sanırım yardımcı olacaklardır.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum kategorilerinde url ler çok uzun ve karışık. Google bunu sevmiyor. Bir rss ve google sitemap ile sayfaları kolayca indexletebilirsin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bu konuda benimde acil bilgiye ihtiyacım var arama motorları gelip gidiyor ama tık yok :( gerçi daha anasayfamı faaliyete geçirecemedim bununda bi etkisi olabilirmi diye düşünüyorum. bu indexleme muhabbeti amma kasıyor yaw... bu konuyu takibe alimde bari bilen birisi varsa bize yardımcı olur.
session a ugruyor olabilir
birde Google Normalde en az1 ay gelip gelip gidiyor Yani bu sure icinde googleda aratma yaptiginizda siteniz le ilgili bir sey cikmiyor ama belli bir sureden sonra cikmaya basliyor Yani ilk gelmeye basladigindan itibaren 1 ay felan Cikmasini bekle bence.
Forumun indexlenmesini istedigin kisimlar misafirlere acikmi ??
dinamik meta tag kullanmak bayagi yararli
ve httacces i kullanarak php>html olayi ninda bayagi etkisi oluyor
ornek bendeki forumdaki bazi topicler
www.!!!!!.com/forum-rules-vf2.html
vf=view forum
buda yazilmis bir mesaj
www.!!!!!!.com/yo-ive-finally-arrived-vt1568.html
vt= view topic

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5