İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sorunu

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Benim 1,5 Senelik Olan Domainim www.esmerforum.com 'u 3 Ay Önce Host Sorunu ile 2 Ay Kadar Kapalı Bıraktık, Ama Tekrar Açtığımızda Google Siteyi Görmez Oldu ? Eski İndexleri Silmemiş Google Ama Yenidende İndexlemiyor Siteyi Tekrar Google 'a Bildirdim Ama Halen Bi Değişim Olmadı.

Sizde Ne Yapmalıyım veya Sadece Beklemelimiyim ?

Şimdiden Teşekkürler Herkese.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pr degeri ve google cok ziyaret eden sitelerle link degişimi yap ve siteni sürekli güncel tutut siteni güncel tutamıyorsan random bir konu ekle her girildiğinde farklı konu cıkartmaya bak google bot geldiğinde güncel görsün.

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki O Zaman Link Satın Alırsam Bi Kaç Siteden Sorun Çözülür Sanırım. Teşekkürler Permission

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google zaten linkten linke atlayarak indexleme mantıgı var yani sitede farklı bir link gördümü orayada gider ve orayıda inceler. Eger sende pr degeri 3-4 gibi yerlerden link alırsan google siteni görmekten zorlanmaz ve indexlemeye başlar ama siten en son geldiği zaman gibi olmasın güncel olsun.

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten Siteyi FArklı Klasöre Taşıdım Bu Yeterli Sanırım, Genel Forum Sitesi Olduğu İçinde Konu Kasılıyor Sürekli :)

okanali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google mantığı bu yonuyle çok güzel

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin sandbox a girmiş olma ihtimali var onu kontrol et.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sandboxla alakası yok. 2 ay bomboş kapalı kalan siteye google un pek uğramasını bekleme en az 1 ay çalışmalısın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5