İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google spam sayarmı ?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlar mı bilmiyorum ama o siteden hayır gelmez. O siteye adam göndermez. Göndersede 1 gün sürer. İçerik yok! Sonra hooooop sandbox. Sonra 6 ay oturup tasrımıyla falan oynarsın :)

Tabi emin değilim.

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gençliğimde denemiştim, saydı. yaptığın zaten spam, spam sayar mı saymaz mı diye bir çelişkeye girmene gerek yok :)

SpyTower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki içerik olursa ?? uzantıdan dolayı kurkum var

www.siteadı.com/bedava-msn-indir.html gibi hepsinin başı ve sonu aynı olursa banlaryabilir belki. :)

peki başka domaine link versem o zaman gene sandbox sayarmı

mesela :)

msn programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz gibi .

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google'a otomatik birşey yaptığını çaktırmıcaksın anlıyacağın. Yani 10 - 20 tane içeriğin hep aynı olursa, sistematik olursa o içerik bir işe yaramaz. Ama linkin başına sonua getireceğin şey çok uzun olmadıkça bi sorun yaratmaz ama kaliteyi de düşürür. Bi sitemde 3 kelime yazmıştım böyle, site hep öyle indexlendi 15k hiti var ama yinede pişmanım öyle yaptığıma. Google emek verilmiş (ya da verilmişe benzeyen) siteleri seviyor.

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Otomatik icerik, her sayfada ayni yazi "yapim asamasinda" gibi veya bos icerik, kopya icerik ile sadece sitenizi öldürürsünüz.

Bence her bir sayfa icin icerik buldugunuzda sayfayi aktif edin. Ama yok ben anlik hit istiyorum uzun vadede siteden birsey beklemiyorum derseniz dilediginizi yapin hatta sonuclari da bizimle paylasirsaniz biz de bilgilenmis oluruz

SpyTower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok bugünün tarihiyle denememe başlıyorum:) free bi adresle denesem bi sakıncası olurmu ?? bide wordpress kurmayı düşünüyorum ondan bi sakınca çıkar mı ??

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence .info al 2 ytl oradan yap free ye gerek yok :) free gibi zaten

işe yararsa burdan bildir bizde yapalım :)

SpyTower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo lu olması veya olmaması bi fark yapar mı ? yaparsa bana seolu ücretsiz bi asp script önerin:)

eğer seo suz da olursa

www.domain.com/spam/

bu linkle spam denememe başlıyorum. :) tabi google müsade ederse :)

qizemli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapabilecegin kadar alt sayfa kur misal 1-2 haftanı alacak kadar alt sayfa kur. 3000 tane atıp 4/5 ay zamanını alacaksa :) gümletebilirsin siteyi. yani 1-2 index güncellemesine kadar sürec tanıman googlebots 'a eger google de o alt sayfalarına güzel bir hit giderse site icerigindede bi sey yok sandbox 'a cekebilir google. cünkü sen google 'nin arama yapmakda olan hedef kullanıcıyı. ( sitene giren kullanıcıya ) bi şey sunamadıgın icin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5