İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google şubat ödemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
off.. hala bıkmadınız mı her ay bu konuyu açmaktan? 25-28 arası yapılıyor işte.

rica ediyorum artık moderatörler bu tarz konulara müdahele etsin. yılbaşında tartıştık mesela çünkü arada noel vardı, tatil vardı, ödemeler sarkabilirdi. eyvallah. ama her ay, her ay ödemeler ne zaman yapılacak diye konu açılmaz ki.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Mail Atmış Bu Ay ödeme Yokmuş Çok Sıkışklarmış bidaki ay ikisini birden göndersek olurmu demişler bende kıramadım olur dedim :D

S

Sevgimix

Misafir
merhaba

off.. hala bıkmadınız mı her ay bu konuyu açmaktan? 25-28 arası yapılıyor işte.

rica ediyorum artık moderatörler bu tarz konulara müdahele etsin. yılbaşında tartıştık mesela çünkü arada noel vardı, tatil vardı, ödemeler sarkabilirdi. eyvallah. ama her ay, her ay ödemeler ne zaman yapılacak diye konu açılmaz ki.

bu kadar relax ve olumsuz konuşma yapacagınıza kısa öz ve anlaşılır yazmanız yeterli bu kadar kişi adsense programını kullanıyor ve bu açtıgım konudada bilgi almaktır istemiyorsan girmezsin

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
relax
düşününce ben de yersiz olduğunu düşünüyorum başlığın, ama buraya tıklama amacım bir değişiklik olacak mı yoksa durum nedir diye bilgi almaktı...

nitekim az biraz gerekli gibi.
en azından ödeme alanlar ödeme aldık diyor sonunda.
forumun amacı da adsense olduğu için her türlü konu mübah gözüküyor ama konu içinde geyik çevirmek yersiz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
google ödemeleri ne zaman işleme alacağını ve yaklaşık nezaman ödeme yapacağını gösteren bir grafiği okuduğunu anlamayanlar için koymuş. adsense sayfaları sadece istatistik bilgilerini değil merak edeceğiniz herşeyi içermekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5