İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google: Summer of Code

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Google Summer of Code" etkinliğine 1 Mayıstan itibaren öğrenciler projelerini ekleyebilecekler..

Kendisine güvenenler girmeli :) (2005 yılında 8744 başvurunun olduğu ve 419'unun kabul edildiği, başarı oranının %80'in üstünde olduğu etkinlikte başarılı olan kişilere 4500$ ve bir adet t-shirt verilmiş)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya çok sallamasyon örnek verecem. Google için Arkadaşlık sistemi yapmasını düşündünüz ve bunu PHP ile yapabileceğinizi düşünüyorsunuz.Bu projenizi bildirip yapıyorsunuz Google onaylarsa onların bünyesinde geliştirebiliyorsunuz..(PHP bu yıl eklendi)

D

devrimergin

Misafir
the_alorak' Alıntı:
(2005 yılında 8744 başvurunun olduğu ve 419'unun kabul edildiği, başarı oranının %80'in üstünde olduğu etkinlikte

8744'ün %80'i 419'mu oluyor? ;)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
419 tanesi kabul edilmiş bunun yüzde 80'i geliştirilmeye devam edilmiştir.O bilgiyi FazlaMesai' den aldım diye hatırlıyorum.

K

Kerasus

Misafir
2005 te Türkiyeden de katılım oldu birçok projeye, birkaç kişi proposal(teklif) yollamıştı ama malesef kabul edilmediler. Ödül kazananlar arasından Türkiyeden kimse yoktu, kısmetse bu sene.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5