İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Tab Hakkinda

T

Turkeywebnet

Misafir
Google Tab kurulu bir php nuke sitem var,simdi biraz önce baska bir php nuke site actim ve orayada google tab kurmak istiyorum ,google tab kurulu olan sitemden hangi dosyalari diger yeni actigim php nuke siteme gecirmem gerekli ki google tab olsun.Cok denedim sabahtan beri beceremedim arkadaslar bana bir yol gösterin lütfen.Hangi dosyalar ?

T

Turkeywebnet

Misafir
Yokmu yaerdim edecek birisi,bilipde söylemeyenin adsense sini kaopatirlar insallah-->buda modern beddua :D

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk siteye de sen kurmadın mı + Nuke sitelerinde google tab kurulumu hakkında detaylı bilgi var ;)

T

Turkeywebnet

Misafir
Player peki öyleyse bana bir site bul,phpkolik kapali,aktifnukeyi gerizekalilar hek etmis,php ile ilgili tüm türkce sitelerde problem var.Webmaster sitesi acmanin ne kadar zor ve bos bir is oldugunu anliyorum.Ayrica bizim webmasterlerde de hic is yok,paraya Allah gibi tapiyorlar,burada bu konuyu baya bir uzattim ,hayrina bir is yapayim yardim edeyim diyen yok.varsa yoksa adsense sedo hep egoizm baska bir numara yok.Allah kahretsinki Türkce den baska bisey bilmiyorum,neyse daha uzatmiyim cok daha agir konusasim geliyor ama susayim.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkeywebnet' Alıntı:
Player peki öyleyse bana bir site bul,phpkolik kapali,aktifnukeyi gerizekalilar hek etmis,php ile ilgili tüm türkce sitelerde problem var.Webmaster sitesi acmanin ne kadar zor ve bos bir is oldugunu anliyorum.Ayrica bizim webmasterlerde de hic is yok,paraya Allah gibi tapiyorlar,burada bu konuyu baya bir uzattim ,hayrina bir is yapayim yardim edeyim diyen yok.varsa yoksa adsense sedo hep egoizm baska bir numara yok.Allah kahretsinki Türkce den baska bisey bilmiyorum,neyse daha uzatmiyim cok daha agir konusasim geliyor ama susayim.
netopsiyon.com
nuketurk.com

eğer perşembeye kadar çözemezsen (sınavım var ogün) .
Buraya yaz yine msn den iletişim kuralım belki yardımım dokunur.. Elimde bununla ilgili dökümanlar olması gerekiyor onlarıda bulup sana veririm. ;)

Görüşmek üzere ..

msn adresim profilimde mevcut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5