İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Türkiye Ofisi Adresi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahu ben söledim ya, regusun vip ofislerini bi arat google dan. beybi giz plaza da mail2web, symantec gibi firmalarında kullandığı tarzdan (hepsi aynı katta) pek de büyük olmayan bir ofis hepsi bu.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadiyin google'ı ziyarete hepberaber.. ciddi ciddi orda buluşabilinir aslında..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oraya gidildiğinde kötü karşılıcaklarını sanmıyorum, çünkü reklam yayınlayanda olsak hepimiz müşteri statüsündeyiz... o yüzden bence hoş karşılarlar...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok daha neler kucak karışmasın işin içine yoksa bayan çalışanları açısından tehlike arzedebilir... karşılıklı sandalyelerde oturmakta fayda var :p

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben günde 5-10$ kazanıyordum.kazançlarım düştü.
bastım googleı akreplerle şimdi günde 50-60$ :D ho hoooo :D

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
agalar sizi türkiye temsilcisi kesmez olmazsa merkeze gidek ;-)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Laflara bakılırsa öyle direk merkezeke gitmeli bu arkadaşlar :) Dikkat edin polis merkezi olmasın :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google ofisine gitme kampanyası başlatalim biletleri ben bastırrım gitmişkende sorularımızın belki cevabini aliriz :) abi siz nasil yakaliyorsunuz bizi ? cok kazanmak icin ne yapmaliyim tam olarak ? nie pin gec geliyor ? nie onaylamıyorsunuz kardeşim hesabimi derken sanirim personel daha işe bakamaz 365 gün sürer bu ziyaretimiz :)

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kameraları felan alırız basarız haberci gibi nedensiz yere insanları adsenseden attıgınız söyleniyor ne diyorsunuz bu konuda diye sorarız :D

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
uff benimde 221$ olmuştu yanıyorum da hiçbir şekilde adwords reklamlarına tıklamadım ya birisi sürekli tıklayarak iptal ettirtti ya da 1 gün free hostta forum kurmuştum style düzenlemesi için reklamlarıda koydum ondan oldu tamda pin kodu gelcegi günlerde...

itiraz ettim inşallah açarlar geri.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybe adsenseden yana ne kadar sıkıntılı insan varmış banlanan demek bu kadar çok..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat edinde kullanılan adwords kuponlarından kalan borçları istemesinler sizden büroda :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Noldu Toplanıyozmu ... Çıkar Gelirim Eskişehirden...
Hem Büyük Bi HaberOlur Google için..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
para toplayın google ofisinin mülkünü satın alın, google sizin kiracınız olsun, böylece adsense den atılma riskinizde kalmaz :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e hadi en zman toplanıyoz gidelim şu büroya ciddi ciddi... webmasterlar tanışmış oluruz hem. düzenleyelim ya bi şekilde...

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende gelirim walla ankaradan, şahin k abimizide götürürüz:D bütün intikamımızı alır :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5