İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Türkiye Ofisi Adresi

L

LeadeR

Misafir
Randevu almadan, giderseniz geri dönmek zorunda kalırsınız arkadaşlar. Bence hiç heveslenmeyin :)
Sonuç olarak google hesap vermez sadece açıklama sunar, onuda e-mail olarak belirtir bunun haricinde herhangi bir işlem yapmaz milyonlarca hesap içerisinden 500 600 hesabın önemi olduğunu zannetmiyorum. Bu reklamcılık ortaklığını onlar başlattı ise, onlarda sonlandırır ve hesap vermez kısacası hiçbir sonuç alamazsınız onca trafik sıkıntısına değmez ;)

Kolay gelsin, iyi çalışmalar

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahu 5 kişiyi bile ağırlayacak kadar yerleri yok adamların, söylüyorum söylüyorum dinleyen yok, şaka yapıyorum zannediyor millet. benim ofisim bile google ınkinden 2 kat büyük yahu.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topluca gidelim bence, nufuzumuzu daha güçlendirmiş oluruz bu sayede

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adam oturmaya yer bile bulamazsınız dio :> Birbirinizi ekin en kurnazlar gitsin görüşmeye hehe

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya olsun yerleri olması önemli değil. En azından bir topluluk olabiliriz. Bide Webmasterları koruma derneği açarız buluşmuşken ehueheueheu

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar Google elemanlarini doveceginize. Google Turkiye nasil daha iyi olur vede bize nasil daha cok kazandirabilir tartismasi bize daha faydali olur diye dusunuyorum.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence Toplanalım Tüm Webmasterler...
Oradaki Kahvelerdekilere Birer Çay Ismarlarız Onlarıda Toplarız..
(hani Kahveden Arkadaş Getirme Olayı ) ;)
Eylem Yapalım... Pankart Falan Açalım Ofisin Önünde...
Tüm Dünyada haber Olur...
(Pankartlara Sitelerimizin İsimlerini de Yazarız ) Bak Sen Hit'e :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bence Toplanalım Tüm Webmasterler...
Oradaki Kahvelerdekilere Birer Çay Ismarlarız Onlarıda Toplarız..
(hani Kahveden Arkadaş Getirme Olayı ) ;)
Eylem Yapalım... Pankart Falan Açalım Ofisin Önünde...
Tüm Dünyada haber Olur...
(Pankartlara Sitelerimizin İsimlerini de Yazarız ) Bak Sen Hit'e :D

Bu fikri tuttum reklam olur hem dediğin gibi memleket içinde arayada 2-3 welcomes Turkey's falan :)

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beybigiz e izinsiz girimiyor malesef, ancak içerdeki firmalardan birini tanımanız lazım, google ın ziyaretçi kabul edeceğine de pek ihtimal vermiyorum.. (Ama bence randevulu görüşme yapmalılar, herkes sorunlarını rahatça anlatabilmeli)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
henüz üniversiteye başlamamış genç bi arkadaşımız değilsin di mi :)

keşke öle olsa :A :p

Beybigiz e izinsiz girimiyor malesef, ancak içerdeki firmalardan birini tanımanız lazım, google ın ziyaretçi kabul edeceğine de pek ihtimal vermiyorum.. (Ama bence randevulu görüşme yapmalılar, herkes sorunlarını rahatça anlatabilmeli)

beybigize gireriz de (max kontenjan : +3 kişi) google ofisine giremeyiz . hem girdik diyelim napcaz orda, webmasterların sorunlarından vs mi bahsedeceğiz, yeni üniversiteye başlamış veya henüz üniversiteye başlamamış arkadaşlarımız gibi duyarlı webmaster rolümü oynıcaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5