İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Url Kaydı Yaptım 4 Gun Gecti Dün Aksam GoogleBot 3 Saat Durdu Gitti

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bugün veya yarın gibi bir tarih verilemez. Bu indekslenme hızı duruma göre değişir. Mesela sürekli güncellenen bir siteden link almış olsanız bu süreyi kısaltabilirsiniz.. Sitenizi google'a bildrimeniz de bu süreyi kısaltır...

Bugün yarın indekslenir, acele etmeye gerek yok :D

BiTTeRLeMoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama dün aksam geldi google bot siteyi indexlemediyse ne yaptı 3 saat boyunca :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Google Bot eğer sitenize gelip herhangi bir sayfaya uğradıysa bu hemen google'da yerini alacak anlamına gelmez.

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Genelde 2 gün felan sürüyor ama bu süre uzayabilirde içeriksiz ve indexsiz siteye link almanı tavsiye etmem sosyal ag sitelerinden birine belki bir link işe yarar ama sorun olabilir :)

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
örümceğin uğraması iyiye işarettir :)
1-5 gün arası arama sonuçlarında belirecektir.

BiTTeRLeMoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar site indexlemis ama sadece siteadi.com seklinde aratınca cıkıyor siteadı diye aratınca 2 sayfa sonuc buluyor ordada yok :S ama suan googlebot sitede

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aceleye gerek yok, henüz daha yeni ise normaldir. Biraz daha beklemeniz gerekli.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sitendeki linkler birbiriyle bağlantılıysa indexlenecektir, arkadaşların da dediği gibi aceleye gerek yok. Ayrıca sorun yaşamaman için buraya göz atmanı tavsiye ederim.

arfobey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 15- 20 yakın damain aldım en gec sure 5 gun içinde google indexledi en son aldıgım www.en-guzelsozler.com bunuda aldıgım gun indexledı ama yaptıgım tek şey aldıgım gun site ekle sitesine bıldırıyorum bence sızde ekledıkten sonra sıtenızle ilgılenın icerilik ekleyın google indexlıyor 3-5 gun sonrada aramalarda çıkıyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aşayiş berkemalmi diye bakmaya gelmiştir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5