İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ve iletişim sayfası !

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar 2-3 ay önce yabancı forumlarda üzerine tartışılıyordu.
Google websitelerindeki iletişim sayfasını ve sayfadaki detaylara çok önem verdiği, iletişim bilgilerinin detaylı verilmesine çok değer verdiği ve siteyi saygn kabulettiği, bu sebepten iletişim için ayrı ve detaylı sayfalar yapılması gerektiği vurgulanıyordu.

bu konu hakkında bilgi ya da deneyimi olan varsa bizlerle paylaşırsa sevinirim..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet iletişim sayfasını denetleyebilmesi mantıklı gelmiyor. ama bunun üzerinde duruluyor ve yabancı sitelere baktığınızda uygulandığını görüyoruz. tabii bu amaçla mı? onu bilemiyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sadece iletişim değil.

Privacy Policy ve Terms Of Use
( Gizlilik ve kurallar )

Bu 2 link olmadan, (Özellikle Amerikada ) reklam bile alamıyorsunuz. Sponsorlar sizi kabul etmiyor ve hiç bir ciddiyeti olmuyor sitenizin ( hepsinde değil tabi. genel anlamda )

Bunu bizzat ben test ettim ve gördüm.

yabancı siteniz varsa pp ve tou eklemeyi sakın unutmayın ( içi dolu şekilde )

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
teşekkürler..

örnek var mı? copy paste yaparak koysak olur mu bunları ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
copy paste yapacak bir durum yok ki
sitenizde hangi içerik varsa ona göre kurallarınızı koyuyorsunuz ( tabi hukuki bir formatta yazılması lazım )

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet inceleyince farkettim. benzer sitelerden fikir alınabiliyor.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu ile ilgili ilk keşfim adsense ile ilgiliydi. İngilizce içerikli olup iletişim sayfası olan sitelerde aynı kategoride daha fazla gelir elde ederken, iletişim sayfası olmayanlarda bu oran daha düşüktü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5