İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ve rahatlığı!

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Mail yolladım ve gelen cevaplarında haftasonu old. ancak p.tesi ilgileneceklermiş!!!

Kopyası aşağıdadır...
E-postanız için teşekkür ederiz.

Hafta sonu ofiste olmadığımızdan dolayı şu anda size cevap veremiyoruz; ancak sorununuzu çözebilmek için yardımcı olmak isteriz. Her zaman için, aşağıda belirtilen çevrim içi bilgi kaynaklarımızdan veya yardım merkezimizden kolayca detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Çevrim içi kaynaklarımız aradığınız bilgileri size sağlayamıyorsa, hafta sonundan sonra mesajınızı tekrar göndermenizi rica edeceğiz. Size yardım etmekten memnun olacağız. Operasyon merkezimiz İrlanda'da bulunduğundan dolayı çalışma saatlerimizin yaklaşık olarak Türkiye'ye göre 2 saat geride olduğunu hatırlamanızı rica ederiz.

AdSense Yardım Merkezi, ödemeler ve PIN konuları, giriş bilgisi işlemleri, raporlama ve kazançlar ve kontak bilgilerinin güncellenmesi gibi en sık sorulan konuları kapsar. Yardım Merkezimize, http://www.google.com/adsense/support?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım Merkezimizden istediğiniz bilgilere ulaşamazsanız, yayıncılar için düzenlenmiş AdSense Yardım Forumu’na sorularınızı ekleyebilirsiniz http://groups.google.com/group/adsense-help-tr. Ayrıca, bazı yararlı bilgilere AdSense Blog http://adsense-tr.blogspot.com sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Saygılar

AdSense Ekibi

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zamandan beri böyle

mesai saatleri Hafta içi 11:00 - 20:00

aynı maili bu saatler arasında tekrar göndermezsen cevap vermiyolar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Anormal olan nedir? Adamlar hafta sonu tatili var o yüzden boşuna mail gönderme ofiste değiliz diyor.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
biz Türkiye'de 7gün ve günde 14 saat çalıştığımız için ilginç geliyor..

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
yahu amerika felan değil :))

bak ne demiş....

Operasyon merkezimiz İrlanda'da bulunduğundan dolayı çalışma saatlerimizin yaklaşık olarak Türkiye'ye göre 2 saat geride olduğunu hatırlamanızı rica ederiz.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu amerika felan değil :))

bak ne demiş....

Operasyon merkezimiz İrlanda'da bulunduğundan dolayı çalışma saatlerimizin yaklaşık olarak Türkiye'ye göre 2 saat geride olduğunu hatırlamanızı rica ederiz.

evet bkz: adwords faturaları

HTML:
Şuna Havale Et:
Google Ireland Ltd 
Gordon House 
Barrow Street 
Dublin 4 
Ireland

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orası amerika.İnsanların hakları var..

Ne alakası var ya. google'ın İstanbul şubesi yok mu? İstanbul Türkiye'de değil mi? Burdaki insanların hakkı yokmuş sanki. Ulem Türkiye nerden nereye geldi hala kendinizi 3. Dünya ülkesi gibi görüyonuz.

Bizden çağdaşı mı var be?
İdam yasak
Terör Mecliste
Batıyı resmen dünyanın merkezi olarak gören biz.
Türbana karşı olanlar kudurmuş gibi köpük saça saça böğürüyo.
Türban taraftarları ise gıkını çıkartmıyo.

Hala orası Amerika orda insanların hakları var diyosunuz. Düşünerek yazmanızı temenni ederim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ne alakası var ya. google'ın İstanbul şubesi yok mu? İstanbul Türkiye'de değil mi? Burdaki insanların hakkı yokmuş sanki. Ulem Türkiye nerden nereye geldi hala kendinizi 3. Dünya ülkesi gibi görüyonuz.

Bizden çağdaşı mı var be?
İdam yasak
Terör Mecliste
Batıyı resmen dünyanın merkezi olarak gören biz.
Türbana karşı olanlar kudurmuş gibi köpük saça saça böğürüyo.
Türban taraftarları ise gıkını çıkartmıyo.

Hala orası Amerika orda insanların hakları var diyosunuz. Düşünerek yazmanızı temenni ederim.

Sen adsenseye mail atınca türkiye şubesine gitmiyor mail.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
yaw google ist. ofisi felan yok...
vergiden midir yoksa haklarının burada korunamayacağından mıdır bilemiyorum ama ofisleri yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5