İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Vergi Problemi

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, aralık kazancımı bu ay almayı bekliyordum ancak hesabım yaklaşık 15 gündür problemli sürekli olarak ödeme problmei diyor. Buay çeke yetişsin diye google 8 mail attım ve 6. cısına cevap vermişler demişlerki vergi bilgilerinizi yanlış girmişiniz bende girdim hesabıma iki hayır dedim yaniusa vatandaşı değilim ve usa le alakam yok sonra adımı soyadımı yazdığımyer çıktı ve vergi şini halletmiş oldum.
Şimdi sorum şu beyler yaptığımvergi seçeneği doğrumu;
Eğer doğruysa hesabımda hala ödemeleriniz bekletiliyor yazısı çıkıyor üstelik vergi bilgilerimi 2 gün önce girdim şimdiye güncellenmiş olmasıgerekliydi öyle değil mi neden acaba hala ödeme durduruldu yazıyor acaba bir sonraki ay ile beraber yani şubatayı ile berabermi kalkıcak o yazı çünkü abana gelen maile sadece veri problemi var dendi ...

yardım olursanız çoksevaba girerseniz edirneden olan arkadaşlara iskender bilem ısmarlarım. Şimdi google yazıcam bilmem kacıncı mailden sonra anlamyacağım otomatikbir mail gelecek ondan dolayı buraya yazdım

herkese teşekkürler.

D

dnturkey

Misafir
ayın 15 inden sonra yapılan işlemler diğer ay geçerli olur.

gelecek ay ödeme alırsın. yaptığın işlemler doğru.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5