İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google vs yahoo indexleme hızları

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haziranın 25'inde ingilizce bir site açtım. 5 gün geçti, google herhangi bir sayfamı indexlememişken yahoo sayfalarımın %90'ını indexledi. daha 1 gün geçtiğinde yahoo'da 8 index'li sayfam vardı. bu ne hız dedim :)

google sitemap'ta yaptım. bekliyorum hala...

yahoo'ya bravo çok hızlılar...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo ve msn çok hızlı.Benim siteden msn+yahoo botları ayrılmıyor :D Fakat gel görki google beni sevmiyor :(

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google'ı 4 gözle bekliyom, inşallah beni sever :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bekliyorum.Beni sevmedi seni sevsin.Link değişimi felan yap daha kolay gelir.Yüksek pr'lerden link verdir.Kolay gelsin

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"psycheclone" bu neyse devamlı benim sitede ne bir adres ne de başka bir iz sadece bu izi bırakmış ve en az 200 defa gelmiş.Bunun ne olduğunu bilen varmı?

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SpongeBob' Alıntı:
temmuzun 25'inde ingilizce bir site açtım. 5 gün geçti, google herhangi bir sayfamı indexlememişken yahoo sayfalarımın %90'ını indexledi. daha 1 gün geçtiğinde yahoo'da 8 index'li sayfam vardı. bu ne hız dedim :)

google sitemap'ta yaptım. bekliyorum hala...

yahoo'ya bravo çok hızlılar...

Temmuz 25 , dedim eski mesaj herhalde. Haziran olacakti sanirim. Ben de bir yabanci site icin google'in zorlugunu gördüm. Türkce sitelerde sorun yok da yabanci site actim google gez gez indekslemiyor ama. Baska bir site actim uzun sürmedi indeksledi. Artik filtreye, sandboy a mi takildik. Gecti bitti.

Dikkatli olmak lazim

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes ne bekliyorsa googledan bekliyo msn yada yahoo indexlemesi guzel bir olay aslinda ama google dan beklenti yuksek olunca bunun biraz zaman almasida normaldir diye dusunuyorum..

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çünkü en çok hiti google yolluyor bu yüzden de google beklentisi oldukça fazla:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5