İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Web Yöneticisi Araçları Hakkında

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Olayı Uzun Zamandır Yapamıyorum Bana Yardımcı Olursanız Sevınırım Şimdi benım Olay Şu Şimdi Ben Buraya Girdim https://www.google.com/webmasters/tools/ Sitemi Ekledım Ve Sonra Doğrulama İşlemini Yaptım Sonra Altta Hemen Bır Uyarı Var

Herhangi bir Site Haritası göndermediniz. Tarayıcılarımızın normalde bulamayacağı sayfaları keşfetmesi için Google’a yardımcı olmak üzere bir Site Haritası gönderin. Sitenizdeki URL’leri listeleyen bir Site Haritası oluşturup gönderdiğinizde, size Google’ın bu sayfaları nasıl dizine eklediğini gösteren verileri sağlayacağız

İşte Ben Burda Takılıyorum Mesala Ben Sitemin Anasayfasının Linkini verdim Ornek www.realrap.org Bunun Sonuna Sanırım Sitemap.xml Diye Bişey OLuşturacam
i116_ruhsuz.JPG

Bu Sitemap.xml Nin İçine Ne Yazacam Ve Ayrıca Sitemin Forum Kısmınada Aynı Bu İşlemleri Yapmam Gerekecekmi

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada belirtilen programları sitemap (siteharitası) oluşturmak için kullanabilirsiniz. Forum için ekstra bi siteharitası oluşturmanıza gerek yok program sitenizdeki tüm link bağlantısı olan içeriği tarayacaktır. Sitemap'ı devamlı çalıştırmana gerek yok sitenin güncelliğine göre ve yüklenen içeriğe göre orantılayın.

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni konu acmak istemedim bende site map hakkinda bir soru sormak istiyorum. bu sitemap ler aylik haftalik gunluk olarak ayrildigini farkettim. hangi yontemi kullanmami tavsiye edersiniz?

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide Arkadaşlar Bu 10 Saat Oldu Oluşturma Yapıyor Bu Normalmi

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni konu acmak istemedim bende site map hakkinda bir soru sormak istiyorum. bu sitemap ler aylik haftalik gunluk olarak ayrildigini farkettim. hangi yontemi kullanmami tavsiye edersiniz?

Bu sitenin güncellemesi durumuna değişecektir
Örn; küçük bi siteniz var 15 günde bi 4-5 yazı atıyorsunuz bu durumda monthly yaparsın veya günde güncellersin 15 makale eklersin günlük yaparsın ama tercihen haftalık kalsın.

Bide Arkadaşlar Bu 10 Saat Oldu Oluşturma Yapıyor Bu Normalmi

Eğer içeriğin kalabalıksa normaldir bazen dahada uzun olabilmekte :) şöyle bişi yapabilirdin misal forum siteni taratıyorsun gereksiz bölümleri kapat takvim,üye profili vs bu hem işlevi hızlı yapacak hemde makinanızı zorlamayacaktır.

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Programı Akşamları Kapatsam Sabah Kaldıgım yerden Devam Edebilme Şansım Varmı Acaba Bu Programda ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5