İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Yahoo Bing gibi sitelerde Kaçıncı sıradasınız.

eflatunkelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google, Yahoo ve Bing deki anahtar kelimenizin kaçıncı sırada olduğunu teşhis etmeniz için Aşağıdaki Linkten Yararlanabilirsiniz.
Anahtar Kelime Durumu tıklayınız.
Bir Çok Kelimeyi Aynı anda Hem google Hemde bing hemde yahodan aratabiliyorsunuz.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
biraz moralim bozuldu sitemin yerini görünce ama güzel olmuş.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
İşe yaramaz. Türkiye lokasyonlu aramaları dikkate almıyor olabilir ya da başka bir sorun vardır artık ama sonuçta işe yaramaz ve yanıltıcı.

Lider olduğum tonla aramada beni ilk 100'de bile göstermiyor :)

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İşe yaramaz. Türkiye lokasyonlu aramaları dikkate almıyor olabilir ya da başka bir sorun vardır artık ama sonuçta işe yaramaz ve yanıltıcı.

Lider olduğum tonla aramada beni ilk 100'de bile göstermiyor :)

arama motorlarından google.com.tr ve tr.yahoo.com u seçersen gösterir bence. bende ilk önce öyle dedim nasıl olmam ilk 100de diye ama site sahibi default olarak google.com.tr ve tr.yahoo.com u ayarlamalı yoksa böyle şeyler düşünülebilir.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hım, bak oraya hiç dikkat etmemişim ama Türkçe bir Türk sitesinde Türkler için verilen bir hizmette varsayılan ayar zaten .tr olmalıydı. Şimdi küçük bir deneme yaptım, liderliklerim duruyor :D Çalışıyor yani sistem.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hım, bak oraya hiç dikkat etmemişim ama Türkçe bir Türk sitesinde Türkler için verilen bir hizmette varsayılan ayar zaten .tr olmalıydı. Şimdi küçük bir deneme yaptım, liderliklerim duruyor :D Çalışıyor yani sistem.

Haklısınız varsayılan ayarlar Türkiye'ye yönelik ayarlanırsa sizin gibi yanlış anlaşılmalar olmaz. bende dedim arama yaptıktan sonra google banladı mı ilk 100de bile yokum diye. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5