İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google yaptı yine yapıcağını

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yapılan tespitler google 'ın herşeyi keyfi ve çıkarları doğrultusunda yaptığınu gösteriyor. Reklam verenlerin çıkarlarıymış. Farkındamısınız paramız yurt dışına çıkıyor. Konumuzla alakası yok ama öyle. Google 10 aluıyor bizlere 1 veriyor 9 u çıkıyor. Niye türkiyede bu şekilde ad system kurulamıyor. Hala eski çağlardaki gibi banner sistemli siteler patlak veriyor. Adamlara derdimizide anlatamıyoruz. Mail atıyoruz 1 ay sonra dönerse döner. Neymiş çok yoğun mailler geliyormuş. Yılda 1 milyar $ lık bir şirket 2-3 tane daha adam tutup bu işlerin takibini daha iyi yapamıyormu. Yada başka bir soru reklam alanların çıkarları nerede ? Sözleşmeyi iyi okursanız ne derece bizi maymun yerine koyduklarını görebilirsiniz. 2-3 kuruş için afedersiniz şeyimizi istiyecekler. Yok onu koymucaksın şunu yapmıcaksın oraya koyma buraya koyma. Şu madde en güzeli keyfi olarak biz sözleşmeyi fes edebiliriz diyor. :) akıllı olun arkadaşlar. Bu ne demektir. Amerikada olsanız böyle bir davranış karşısında hakkınızı arayabilirsiniz. Ama burası Türkiye ve Türk insanın önüne ne koysanız yer... Söz bulamıyorum. Herşeyden öte adbrite'dayım ve google'ın veridğinin 3 katı kazanıyorum vede kafam ağrımıyor. Adam gibi iş yapana kimse çamur atmaz... neyse...

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite sadece çekmiş. sordurdum. arkadaş arıcak adbrite'ı diğer ödeme şekilleriyle ilgili. bakalım... (bu arada banamıydı soru bilmiyorum :) )

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare kardeş, boşver yaw.. Banlanan banlanır.. Herkesin dikiş tutturduğu bir yer oluyor. Fazla üstüne gitmemek lazım..

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi