İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ye hangi email den ulaşabilirim ?

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar www.livephotoblog.com adresinde özgün içerikli ingilizce bir resim sitem var. domaini aldıgım da wordpress kurmuştum yine. ama 4 5 başlık eklemiştim. sonra kapattım bi index attım. sonra hostum kapandı ilgilenmedim 2 3 ay boşta kaldı. şimdi siteyi tekrar açtım tam içerikle kurdum. google webmasters dan girdim siteyi ekledim. eklememden 1 ay geçmesine ragmen aramalarda cıkmıyorum ? google botu siteme gelip gidiyor. webmaster da baktıgım zaman sitenizden 1790 tane kayıt alındı diyor ama nerede göremiyorum ? bu durumu google ye bir email ile bildirmek istiyorum bilgisi olan bana bilgi verebilir mi ? nereden ulaşabilirim ? teşekkürler

husay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail atman hiçbir işe yaramayacaktır, atınca eklenecek misin, kaale bile alınmaz :)

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail atman hiçbir işe yaramayacaktır, atınca eklenecek misin, kaale bile alınmaz :)

Sorduk mu kardeşim ? sen atmıyacaksın emaili ben atıcam. boş konuşarak zamanını harcamasaydın keşke. Ala ala bazen adamı sinir ediyorsunuz ya

Umut Yurtseven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense ile arkadaşın sorunu hakkında hiç bir ilgisi yok,
adsense-tr daha adsense kullanıcılarının sorunlarına haftalar sonra yanıt veriyor.

sert yapmanın alemi yok.

AsimasaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş, sert neden çıkıyorsun adam haklı bir şey söylemiş sana
Googlenin tek derdi sen degilsinki..
googleye günde nekadar mail gidiyor biliyormusun
adamların 1 dk boş vakti yok..
umarım sorunun halleolur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5