İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ye Türk Rakip Çıktı Bence Süper

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar nette gördüğüm yeni bir Türk araam motorunu tanıtmak istiyorum size

http://www.siigle.com

arkadaşlar süper bişey ya şarkı sözünü yazıyosunuz hemen karşınızda başka siteye gitmeye gerek yok oyun aratıyosunuz hemen karşınızda bence çok süper bir program yapmışlar destek vermek gerekir

teşekkürler

M

MasterTR

Misafir
yaptiklari hirsizliktan ba$ka bir$ey degildir

dop dolunet in ismi sansurlendigi gibi bu adi sitenin ismi de sansurlenmelidir. siigle besturk.net in sitesidir ve bu ki$i hirsizlik yapip milletin hitlerini calmi$tir ve yine aynisini yapacaktir

ayrica alt taraf full spam key dolu

Kraloyun ? kraloyun, kral oyun, bedava, oyunlar, kral, oyun, macera, oyunlari, oyunu, spor,Zeka,Garip Şehir,çocuk,Binbir Kiyafet,Beceri,Otoyol,Macera,Kral mario,Beceri,şov zamanı,Macera,Mega tank,Zeka,Mahjongg,Zeka,Ingilizce öğren,Beceri,Gonzoyu fırlat,Macera,Köpek Macera,Nişan,Kuş Gribi 2,Macera,Kral Macera
İstatistikler Hafızadaki Toplam Program: 21.369
Aktif Ziyaretci Sayısı: 13
İletişim MSN: [email protected]
Advanced Printer Monitor 1.5 Venus Flytrap & Pixie 1.0 T3 Tic Tac Toe 1.01 Big Red Racing 1.0 Glycemic Index And Weight Loss 1.0 Awin System Cleaner 2.0 Greatis WinDowse 5.1 FileBox eXtender 1.30 Ajour 5.63 BREAKTRU PERCENT CE 2.1 kraloyun
Bedava istatistik

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nee besturk.net in sahibi mi o zamn en üstte yazdıklarımı geri alıyorum arkadaşlar böle sitelere destek verilmez verilir ama sahibine güvenilmez

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
k.bakmayın millet bilmiyordum besturk.net in sahibi olduğunu

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bile çalıntı
25292.jpeg

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Hakikaten rakip. Kenan Dogulu diye aratinca neden network security diye parametre gonderiyor, muhtesem
http://www.siigle.com/sarki-sozleri?q=kenan+doğulu+-+pamuk&d=network+security+about
Bende de o eki ekliyor.
Komik Resim diye arattım sonuç altta :D http://www.siigle.com/indir?q=komik+resim&d=network+security+Network+Management

Komik Resim=Network+security+Management süper valla :D

Edit:Adres neden www.siigle.com/indir? şeklinde oluyor.Bu site download sitesi mi.Harbi çok beğendim.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Bayram: Resim arıyorsak ne olacak ? Resim şart!!
Arif: bence güsel olmuş aynı google gibi tek farkı bunun bi türk yapımı olması
Mehmet: Yürüyün bee kim tutar sizi yapın şöyle güzel birşeyde amerikalılar sırtımızdan para kazanmasın artık. Türkiye'ninde birşeyler üretebildiğini kanıtlayın şunlara!! Beta olmana rağmen çok hoş özellikleri var türkiyede google'ı silecek gibime geliyor ama daha çoook çalışmanız lazım. İyi çalışmalar!
Ali: Bu çok hızlı yafff biraz yavaşlatın şunu :D
Hasan Yılmaz: Heryerde deli gibi sizin reklamınızı yapıyorum vatanım için helal olsun! "

Bunları okudum ve koptum.Bende yorum yapıp gönderdim.Ancak benim yorumum pek bayram arif gibi felan değildi.Sanırım prensip olarak olumlu yorumları yayınlıyorlar.Yada kendi yorumlarını :) Ben bu kadar amatör bir arama motoru görmedim diyecektim fakat sağolsunlar o eksikliğimide doldurdular.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kitlense iyi olacak saçma bir reklam olmuş gerenk yok...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya arkadaşlar bu tarzlı internet'te oldukça fazla sphider script'leri ve web uygulamaları var. arkadaşımız kurmuş fakat google'ı taklit (taklit değil de biz ona örnek alma diyelim) etme yolu ise çok yanlış olmuş çünkü google şuanda bildiğiniz gibi yaptığı işe milyonlarca $ yatıran ve adsense ile millete paralar kazandıran bir gelir kapısı , mail barındırıcısı , webmaster'lara ve bizlere birer kaynaktır ki siigle'ın burdaki kaybı büyük olacaktır.

Ve yine şuandaki sistem acayip kasıyor ki sunucu ne durumdadır bilemiyorum :D bir windows ve gencmekan kelimelerini 2 dakikadır bulamadığına göre gerisini siz düşünün. Ama çalışma dolayısı ile (kim olduğu önemli değildir benim için, sahibini tanımam etmem ve görmem, benim için yapılmak istenen ve bu yolda izlenen tavırlar önemlidir. bu yüzdende kendisini bu tarzlı bir girişimde bulunduğundan dolayı tebrik ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum..

Yaf ben koca adam olcakmışım da neyse.. : ))

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
thereX' Alıntı:
(kim olduğu önemli değildir benim için, sahibini tanımam etmem ve görmem, benim için yapılmak istenen ve bu yolda izlenen tavırlar önemlidir. bu yüzdende kendisini bu tarzlı bir girişimde bulunduğundan dolayı tebrik ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum..

besturk ü yapan kişilerin siigle ı ne niyetle yaptığını bilemezsin

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böce börtü ile uğraştı bi aralar toplist sitesi vardı sonra bikaç kişiyi düdükledi herhalde bu böcelerle:)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kenan dogulu diye arattım.
"Aradığınız o ilginç şeyi bulamadık, Lakin böyle bişiler var belki alakalıdır..." altında da çift sıra google reklamı :)

U

uzaymerkezicom

Misafir
bence korsan google :) milyar dolar harcamadan kısıtlı bütçeyle büyük bir arama motorunu yapmışlar. Çok başarılı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi